SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

OPONy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 135


Mam pytanko. Czy wiecie jakie opony sa dobre na zime.Tzn jaki najlepiej wybrac bieznik by dosyc stabilnie jezdzic czy posniegu lub lodzie??
thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1481
specjalne zimówki z kolcami np. Shwalbe ice spiker
tylko ze są drogie..........
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 609
Nie kupuj ze sklepu tylko sobie zrób oponki z kolcami bardzo prosto to zrobic, ja juz jedna zakolcowałem czekam na Snieg

>>>>>>>Devil in your beck<<<<<<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1481
jasne. to też jest sposób. był już post o tym. poszukaj.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1495 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 17155
Ja w zimie jeżdzę na zwykłych klockowych oponach

Są historie cichej dobroci i przyjaźni. Tworzą je mali zwyczajni ludzie.
Cisza jest urodzajnym ogrodem, płodną ziemią, na której rodzi się przeogromne słowo.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1481
ja też pocinam na zwykłych oponkach. nie jeżdże po lodzie to mi wystarczają.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1068 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7751
ja na zime wogole nie polecam jezdzic no chyba ze tak XC bo do skakania to zma nie jest najlepsza..
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

połączenie

Następny temat

Actimel, jogurty i mleko, a koszykówka??

electro
Polecane artykuły