SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NitroBolon+Mass XXL = ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 434
Witam .
Mam 17 lat , ćwicze od jakiś 3 lat , postanowiłem zacząć suplementacje . Teraz mam pytanie, czy można łączyć Mass XXL firmy TRECK z NitroBolon również firmy TRECK. Bardziej chodzi mi o odpowiedz w jakiś proporcjach to porzyjmowac , ponieważ przeczytałem że NitroBolon należy brać 30 min przed treningiem , a Mass XXL od 1h do 1,5h przed treningiem. Wiec moje pytanie brzmi , czy mogę je tak łaczyć że Mass XXl wezmę 1h przed treningiem , a NitroBolon 30min później ? A i bym zapomniał , chciałem też zapytać o suplementację po treningową. Czy moge brać 30 min po treningi Mass XXL a później NitroBolon ? Czy albo jedno albo drugie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak możesz łączyć te produkty razem bez problemu ,proponuje ci dawkowanie nitro przed i po treningu a mass xxl wtedy jak nie mozesz zjeść posiłku lub pomiędzy posiłkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 434
dzięki na odpowiedz. 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 434
Boyka1991 : A nie moge ich połączyć razem ? Czy lepiej tak jak napisałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
IMO nitro dałbym tylko przed treningiem, po co po treningu?
A co do mass xxl, dopóki nie masz wyliczonej diety będzie to tylko smakowy dodatek, możesz go pić kiedy chcesz ale niczego się po nim nie spodziewaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no w sumie nitro tylko przed treningiem wystarczy może dokup do tego zestawu pojedynczą formę kreatyny np:mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rano byś brał mono a przed treningiem nitro wtedy miał byś naprawdę bardzo fajny cykl :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 434
Skoro tak to dzięki za odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 434
Rabittt : Nie zgodze sie z tobą , wiele ludzi jedzie bez diety , tylko ja jakiś suplach , i nieraz jest tak że mają bardziej widoczne efekty niż ci co jadą na diecie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ale nie uogólniaj wszystkich którzy jadą bez diety do ludzi którzy byle co, byle kiedy, nie stronią od alkoholu etc. Ja również nie mam jakiejś mega restrykcyjnej wyliczonej diety, ale uważam na to co jem i w jakich ilościach i jest OK. Z drugiej też strony ludzie bez diety mogą mieć lepsze efekty dzięki lepszemu (lepiej dopasowanemu) treningowy, predyspozycjom etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Sprawdzone i popularne produkty oraz solidna firma, szczerze wspierająca SFD.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer na przyrost masy

Następny temat

NitroBolon+Mass XXL ?

WHEY premium