SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieudany odblok pomocy!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4048
Witam robiłem jakiś czas temu odblok i chyba sie nie udał mianowicie 2 peny ovitrele i 2500j.m hcg razem wyszlo 15.000 plus clomid apteczny 20 tabl co moge teraz zrobic aby zwiekszyc fsh brak libido i wzwodu mam proviron panaxa jest sens go wrzucać? Pomocy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Wiek 43 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 794
Wrzuc sobie dhea himalaya najlepsze 2x po 100mg mi po nim libido skacze do góry i mam po nim lepszą wydolność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4048
1. Wiek 36
2. Waga 97
3. Wzrost 186
4. Obwód ramienia 37
5. Obwód klatki 115
6. Obwód uda 58
7. Obwód tali 97
8. Staz na silowni 8lat
9. Dieta wysoko bialkowa 150-200g
10. Ile i jakie cykle 7 (tesc omka wino metka)
11. Plan treningowy obecnie nie trenuje
12. Cel cyklu podniesienie testosteronu i lepsze samopoczucie
13. Ostatni cykl poltorej miesiaca temu
14. Poziom bf
15. Tendencja do lysienia androgenowe
16. Stan zdrowia dobry nie lecze sie nigdzie na jednej nodze żylaki
17. Sklonnosc do lysienia srednia
18.ppm
19. Wyniki silowe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94547 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
fsh mogło by być wyżej daj wyniki sprzed cyklu dla porównania

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4048
Mam jeszcze clomid apteczny i proviron panaxa ostatnio clomid skonczyłem tydzień temu moge go teraz z provironem wrzucić podniesie fsh a po provi libido sie poprawi o ile jest tam provi niestety nic innego w zasięgu a badania mam zaraz po cyklu z przed niestety nie robilem. W ciagu dnia czlowiek senny chodzi libido zero jak i wzwodu nawet po kamagrze jakby 50% mocy miękki w ogóle jak nie on

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94547 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
daj badania sprzed cyklu bo tylko takie porównanie ma jakikolwiek sens

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4048
I tu jest problem bo takowych badań nie robiłem poleciałem na pale mam tylko badania z przed roku wtedy odblok sie udał czy jest jakieś światełko w tunelu bo mam ochote zapaść sie pod ziemie nie chce juz wchodzić na cykl bo na razie nie mam warunków ani czasu troche sytuacja zyciowa sie zmieniła myslałem nad mniej inwazyjnym żelu ale z opini wyczytanych on nic nie działa czy brac ten clomid z provi do skutku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94547 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
no to moze miałeś takie same wyniki przed cyklem , cieżko teraz coś powiedziec

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4048
Czyli nie ma sensu wrzucać tego cloma z provi sam organizm moze zaskoczyć? Wczesniej po odbloku wyniki byly ok test nawet poza granice estro tylko nie duzo wywalone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4048
Bede jadl ten clomid do skutku razem z tym provi bo libido zerowe pozniej zbadam lh i fsh moze fsh zaskoczy jeszcze. Ciekaw jestem czy faktycznie jest tam provi panaxa czy smietnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 172 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5556
Spróbuj zbić estro chociaż do poziomu 30, może to poprawi sytuacje. Mi najlepiej zbija się estro armidexem, wrzuciłbym tutaj 0,5 tab raz w tygodniu przez 2-3 tygodnie i ponowił badania po miesiącu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4048
No ja juz zbijałem ari tylko ze 1/4 tab co 3 dni na odbloku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawki terapeutyczne teścia czy warto dla poprawy pracy organizmu. Co sądzicie?

Następny temat

Cardarine 2.0

WHEY premium