SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niedotlenienie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1133
witam robiłem sobie wczoraj badania morfologiczne i wyszło mi że mam niedotlenie przedtem sobie z tego nie zdawałem sprawy ale faktycznie często brakowało mi sił i takie tam zwłaszcza z rana nic mi się niechce dodam że pale szlugi i najgorzej sie czuje po zapaleniu pierwszego z rana wtedy to mnie siły opuszczają totalnie popołudniu jest w miare ale i tak ziewam itp wie ktoś jak można zwalczyc to niedotlenienie ?? rzucic bedzie ciężko napewno

Zmieniony przez - McMcMc w dniu 2008-05-26 12:34:20

wciaż nie ułożony inteligent bez szkoły..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 124 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1388
Odczuwasz jakies dusznosci?Kaszel?Omdlenia?Cos cos wskazywalo by pozatym co opisales na niedotlenienie?

Dawid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1133
nie raz zdażyło mi sie omdleć ale to tylko raz pare miesiecy temu kiedy przebywałem w pomieszczeniu gdzie było duszno tak to raczej nic niemam czasami mi sie w ciemno robi jak wstaje z przysiadu np w kosciele

wciaż nie ułożony inteligent bez szkoły..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 124 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1388
Raczej ten problem ze jak wstajesz np szybko z lozka badz z krzesla kreci Ci sie w glowie badz robi ciemno przed oczami ma wiele osob, mi pomogl na te dolegliwosc magnez.A czy doktor przepisal Ci jakies leki?Ja na Twoim miejscu przestalbym palic od razu.Zdrowie najwazniejsze to nie dotlenienie moze sie poglebiac a wtedy moga zaczac sie wlasnie omdlenia kaszel problemy z sercem oraz mozgiem.Takze bierz sie z walke z nalogiem chlopie!

Zmieniony przez - greenhulk w dniu 2008-05-26 16:55:33

Dawid

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Diagnoza bólu kolana

Następny temat

Problem z sutkami .. :/

WHEY premium