SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Newsy z teamu Chute Boxe!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006


Źródło: http://news.adcombat.com/article.html?id=9391

Jeśli macie jakieś wątpliwości co do tego, czy Wanderlei i Shogun walczyliby na serio jeśli spotaliby się w finale, powinniście sprawdzić jak trenują w siedzibie Chute Boxu. W zeszłym tygodniu miałem sposobność obserwowania ostatnich przygotowań tych dwóch reprezentantów Chute Boxu do ćwierćfinałów GP i byłem pod dużym wrażeniem. „Spójrz co mi wczoraj zrobił w moje lewe oko" - powiedział Silva wskazując na małą fioletową plamkę. „Jak widzisz Shogun jest teraz w świetnej formie. Minotoro jest świetnym zawodnikiem, ale wierzę, że Shogun znokautuje go w pierwszej rundzie" - dodał Wand.

Shogun także przewiduje ciężki czas dla Nakamury. „Po wczorajszym treningu z Wanderlei’em czułem ból w całym moim ciele. Uderza ciężej niż kiedykolwiek. Nakamura to twardy zawodnik, ale nie sądzę by przetrwał dłużej niż jedną rundę" - powiedział Shogun. Okazał też wiele szacunku wobec Minotoro. „Bez wątpienia jest jednym z najsilniejszych fighterów w stawce. Jestem pewien, że to będzie ciężko, ale trenowałem wiele i wierzę, że wygram" - dodał.

Spytany o możliwość finału przeciw swego koledze z teamu, Wanderlei powiedzia: „Właściwie będziemy musieli zmienić tylko miejsce naszego treningu z Curitiby na Japonię. Gwarantuję, że to byłaby świetna walka dla fanów". Poza 100% wiarą w swoje zwycięstwa Silva i Shogun również wierzą, że Arona pokona Sakurabę. „Arona jest silniejszy od Sakuraby. Sprowadzi Sakurabę do parteru i weźmie tę walkę". Niezgoda panuje tylko w ocenie walki Vovchanchyna i Overeema. „Chciałbym walczyć z Vovchanchynem w półfinale, byłaby to wspaniała walka, świetny show dla publiczności, ale myślę, że on będzie miał wiele problemów z Overeemem" - powiedział Silva. Shogun się z tym nie zgadza: „Myślę, że Igor jest silniejszy i bardziej doświadczony. Wierzę, że wygra."

Obaj fighterzy, wraz z Rudimarem Fedrigo, Rafaelem Cordeiro i całą załogą Chute Boxu wylatują z Curitiby do Japonii w poniedziałek.

Oryginalny tekst autorstwa Marcelo Alonso z Teamu TATAME!
Tłumaczenie: Weasley
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Dzięki za info Weasley!

Dobrze wiedzieć, że goście są w formie i że jakby co to będą walczyć przeciw sobie na 100% ...a co do typów na pozostałe walki to zgadzam się z Silvą - Arona wygra (OBY!), a Igor będzie miał ciężki orzech do zgryzienia z Alistairem, ale też sobie poradzi. Co zaś tyczy się walki samego Silvy to byłoby moim zdaniem niezłym obciachem gdyby kilkuletnią dominację Wanderlei'a zakończył Kazuhiro Nakamura ...jakoś tego nie widzę. Za to jeśli idzie o czwartą walkę to akurat tu ich zdania nie podzielam i mam nadzieję, że Minotoro wygra z Shogunem.

A jeśli moje typy się sprawdzą to oby tylko PRIDE ustawiło półfinały:

Arona vs Silva ; Igor vs Nogueira

albo:

Arona vs Igor ; Silva vs Nogueira

Takie pary półfinałowe byłyby świetne (bo ta trzecia możliwość byłaby beznadziejna ze względu na spotkanie się Nogueiry i Arony, którzy nie chcieli by sobie zrobić krzywdy). I oby PRIDE też tak myślało

Choć prawdę mówiąc trudno mi uwierzyć, że wszystkie moje typy się sprawdzą Co do Silvy jestem niemal pewien (i nie ja jeden!). Ale pozostałe 3 walki są dość kontrowersyjne - zarówno Saku, jak i Shogun oraz Alistair mają spore szanse na sukces. Chyba największe ma Shogun. Kto wie jak będzie. A wyobrażacie sobie czwórkę półfinalistów następująco: Nakamura, Overeem, Sakuraba, Shogun? ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Dzięki Wes za info! Ale ja mam nadzieję, że Sak pokona Arone Igor z Overeemem też sobie poradzi, a poza tym tak jak pisze Kilbian.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
jak ja bym to przetłumaczył to byłoby zero podziękowań i odzewu prawdopodobnie - niewdzięcznicy!

dzięki za tłumaczenie Wes.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fedorek %-)

Następny temat

Wywiad z Marco Ruasem na temat Pedro Rizzo!

WHEY premium