SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naturalne zwiekszanie testosteronu.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
no smialo wilchelm nie wstydz sie....

chodzi o to zebys opisal jak brales oba suple..


misOO

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 196 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1225
a ja slyszalem ze zamiast ZMA wystarczy brac cynk, chyba magnez i cos jeszcze takie trzy tabletki z apteki i daje tan sam efekt co by dalo ZMA
(jutro zapytam sie kolesia co to studiuje i wam napisze co dokladnie to za "witaminki"

Dziękuje za uwage i pozdrawiam, a jesli uznjesz moją odpowiedz za sensowną to daj sog'a ))

==============================
Podporządkuj siłownie swojemu życiu, a nie życie siłowni
==============================

daj sog'a niebądź sknera :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Juz pisze: Tribulus Terrestris Ultimate Nutrition w trakcie posilkow w ilosci 3 kaps dziennie co dawalo z tego co pamietam 1500mg TT i ZMA Kaizena w ilosci 3-4 kaps przed snem. To bylo takie dawkowanie jakie zaleca wiekszosc producentow.
A co do Tribulus terrestris to mala ciekawostka ktora znalazlem dzis w jednym ze sklepow netowych:

Enhance for Women Tribulus Complex-GoldenGlow
60 tabletek a 3750 mg
Nowość. Tribullus terrestris dla Pań. Genialny środek stymulujący odczuwania seksualne, a jednocześnie dający siłę i wytrzymałość. Zawiera tribulus terrestris 3750 mg siberian ginseng - 500 mg withania somnifera - 500 mg smilax pfficinalis - 800 mg
Cena: 299,95 PLZ

Pozdrawiam!


To, że przyszło nam żyć w Wieku Niepokoju, jest w głównej mierze wynikiem prób sprostania dzisiejszym wyzwaniom za pomocą wczorajszych narzędzi. - Marshall McLuhan

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 993 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6011
Zeby odczuc wogole jakies dzialanie Tribulusa trzeba min. jesc 2500 mg dziennie.



Pozdrawiam.
TEXT TYGODNIA:
"Mam pytanie czy grozi wylew oka czy cos takiego jak jest sie na cyklu metanabolu bo kumpel gadał że ponoć jego koledze z siłki sie to przytrafiło jak cisł se na ławce.
ja nie wiem ale ten kolega lubi czesto opowiedać bajki a wiec wole spytć."

Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

Pozdrawiam.
TEXT TYGODNIA:
"Mam pytanie czy grozi wylew oka czy cos takiego jak jest sie na cyklu metanabolu bo kumpel gadał że ponoć jego koledze z siłki sie to przytrafiło jak cisł se na ławce.
ja nie wiem ale ten kolega lubi czesto opowiedać bajki a wiec wole spytć."

Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Wiec po kolei ...

Gorna granica poziomu Testosteronu w organizmie (konkretnie we krwi) mezczyzny w wieku 20-30 lat wynosi 1000ng/dl - niestety nie kazdemu z nas jest dane osiagac noramalnie tak wysokie stezenie. TT ma za zadanie - poprzez pobudzanie podwzgorza do zwiekszonego wydzielania LH - podniesc stezenie Testosteronu we krwi wlasnie do tego najwyzszego poziomu ... trudno wiec mowic o procentach bo naprawde wiele zalezy od typowego dla nas normalnego poziomu Testosteronu.

WILLHELM - Tego Tribulsa brales naprawde malutko ... w moim przypadku dzialanie TT dalo sie odczuc przy dawce 2500mg na dzien.

ax - takie badania wykonuje sie w laboratorium analitycznym - wynik powinienes moc sam zinterpretowac bo na wydruku z badania - oprocz twojego wyniku - sa tez wypisane normy. Koszt takiego badania nie powinien przekroczyc 30zl. A samo badanie nie nazywa sie jakos specyficznie - ot po prostu "poziom testosteronu".

THUG10 - tak sie da tylko musisz miec na uwadze, ze powinny to byc postacie chelatowe wymienionych pierwiastkow i w odpowiednich proporcjach - taniej jednak wyjdzie chyba kupienie gotowego ZMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
male sprostowanie: 3 kspsy TT Ultimate maja ok 2250mg TT wiec nie jest to malo spice.

To, że przyszło nam żyć w Wieku Niepokoju, jest w głównej mierze wynikiem prób sprostania dzisiejszym wyzwaniom za pomocą wczorajszych narzędzi. - Marshall McLuhan

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
I powtorze to jeszcze raz: jezeli poziom testosteronu u danej osoby oscyluje w poblizu gornych granic zapisanych w jego DNA a tak przewaznie ma to miejsce u osob przed 30 rokiem zycia to dzialanie preparatow typu TT i ZMA bedzie żadne i jedynie moze wystapic efekt placebo, zwlaszcza po przeczytaniu ulotek reklamowych, tak jak mialo to miejsce w przypadku Dibencozide Magnum, gdzie reklama faktycznie potrafila zdzialac cuda.
Powyzsze informacje nie dotyczą osób stosujacych prohormony i sterydy anaboliczne, gdyz jak wiadomo srodki te blokuja wytwarzanie testosteronu w naturalny sposob i ich organizm moze, z pomocą wlasnie takich środkow jak TT i ZMA wznowic produkcje i doprowadzic ja do normalnego poziomu.

To, że przyszło nam żyć w Wieku Niepokoju, jest w głównej mierze wynikiem prób sprostania dzisiejszym wyzwaniom za pomocą wczorajszych narzędzi. - Marshall McLuhan

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ja brałem Endotestu...9 kaps dziennie... idzie coś tam odczuć...ale nic wielkiego..poza wzrostem hmmm pewnego rodzaju aktywności...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
Powiedzcie tylko że rzeczywiście dobrze się po tym śpi i od razu lecę kupić, bo tylko tego oczekuję po tym specyfiku

Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd - półoficjalna strona kanału: http://lesniczy.glt.pl 
Strona nie istniejącego jeszcze (oficjalnie) K** -> http://K**.glt.pl 
Trust No One... Lame_Hunters.sq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Jezeli masz problemy ze snem to sprobuj Melatonine np tą 5mg. na czesc ludzi to nie dziala ale ja bylem zadowolony z efektow, a wlasnie mialem problemy ze snem.

To, że przyszło nam żyć w Wieku Niepokoju, jest w głównej mierze wynikiem prób sprostania dzisiejszym wyzwaniom za pomocą wczorajszych narzędzi. - Marshall McLuhan

Willhelm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hi-tec cos nie idzie

Następny temat

Musclefarm whey gainer

WHEY premium