SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasz drugi filmik.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
Jak to się mówi..."Początki zawsze są trudne" :) Będziemy się starać, i myślę, że nam się uda. Trzeba wierzyć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo się uda pozytywnie cały czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
Zajęliśmy drugie miejsce w "Top 5 Polish goals of the week" :D

Zostawiam link:



Tydzień temu też byliśmy w top 5. Tyle, że na trzecim miejscu

Link:



Kanał zaczyna powoli się rozkręcać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 239
Strzały super .. ;], a z jakiej odległości kopiecie ? ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajna muzyka świetnie. Powiem Ci, że w drugim filmiku powinniście zająć pierwsze miejsce, zaj**isty strzał, jak CR7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
muking
Fajna muzyka świetnie. Powiem Ci, że w drugim filmiku powinniście zająć pierwsze miejsce, zaj**isty strzał, jak CR7


W sumie to nie wiem, czy powinniśmy pierwsze miejsce zająć, ale drugie to też wysoko :) Ten koleś z drugiego filmiku, co jest a pierwszym miejscu, jest jednym z najlepszych polaków, jeżeli chodzi o rzuty wolne na yt, więc nie mam co się kłócić, bo nie przegrałem z byle kim ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
wojtaszko99
Strzały super .. ;], a z jakiej odległości kopiecie ? ;p


Różnie to bywa. Mamy takie swoje miejsce, z którego strzelamy i szczerze to nie wiem ile to metrów, ale myślę, że około 20-25 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
Wojtas1080pl
muking
Fajna muzyka świetnie. Powiem Ci, że w drugim filmiku powinniście zająć pierwsze miejsce, zaj**isty strzał, jak CR7


W sumie to nie wiem, czy powinniśmy pierwsze miejsce zająć, ale drugie to też wysoko :) Ten koleś z drugiego filmiku, co jest a pierwszym miejscu, jest jednym z najlepszych polaków, jeżeli chodzi o rzuty wolne na yt, więc nie mam co się kłócić, bo nie przegrałem z byle kim ;)



Sory, napisałem nie o tym filmiku :P W tym drugim też uważam, że powinniśmy zająć pierwsze miejsce...Ciężko jest dobrze strzelić w ten sposób, jaki nam się udało, a tym bardziej, że piłka wpadła w okno ;) Tak zwany knuckleshot - piłka zmienia kierunek lotu nawet kilka razy, tak jak to było u nas :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie, świetnie to wyglądało a tamten nie trafił nawet, nie wiem czym się sugerowali..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
Trafił ;) Piłka odbiła się od poprzeczki i słupka i wpadła do bramki ;) Musiał tam być gol, bo inaczej nie mógł by ten strzał startować w "Top 5 Polish goals of the week" :) Sama nazwa wskazuje, że musi być gol :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nagroda

Następny temat

Spodenki FC Barcelona

WHEY premium