SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naciągnięte więzadło poboczne piszczelowe?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
Witam

Opiszę dokładnie mój problem

Wczoraj w trakcie meczu koszykówki poczułem ból z boku/tyłu kolana, delikatny, który z biegiem czasu narastał, ostatnie 8 min meczu już nie grałem z obawy o ten uraz. Teoretycznie może to być naciągnięcie więzadła pobocznego piszczelowego lub może przyczepu jakiegoś mięśnia- półbłoniasty? W trakcie meczu wydawało mi się że ból czuję w dole podkolanowym, jednak dokladne wymacanie teraz pozwoliło mi nieco zlokalizować ból który jest w lewej nodze do wewnątrz. Na zdjęciu oznaczone czarnym kółkiem to obszar bólu, który czuję. przy kolanie zgiętym na 90 stopni wyczuwam ból dotykając właśnie to miejsce na kości, jednak przy wyproście lub zgięciu ból jakby wnika wgłąb i już nie mogę go wymacać aby wyczuć




Ból czuje przy prostym kolanie , a także przy zgiętym mocno. Nic nie spuchło, nic jest czerwone ani nie chrupie/strzela. Chłodzę lodem ile się da + napewno do niedzieli się kompletnie nie ruszam na treningi.
Wie ktoś co to dokładnie może być?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
kolano jest na tyle skomplikowane,że przez neta ciężko ocenić.Warto wydać parę groszy i iść do DOBREGO specjalisty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
zapewne jeśli nie poczuję jakiejś poprawy to w poniedziałek udam się do fizjoterapeuty zbadać sprawę, jednak może ktoś borykał się z czymś podobnym i będzie mógł podpowiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 116 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 404
Tak na pierwszy strzal to raczej wyglada to na jakies naciagniecie miesnia czy tez jego sciegna, tak czy siak odpoczynek wskazany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
minęły ponad 24 h od tego naciągnięcia (jak przypuszczam) i teraz wieczorem zakres ruchu bez bólu mam dużo większy niż rankiem więc jestem dobrej myśli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zarost a czas

Następny temat

Sauna dzień po imprezie

WHEY premium