SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięśnie piszczelowe

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 59 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1959
Witam mam taki problem a mianowicie biorę ture ponad 2 tyg i od chodzenia szybkiego i biegania strasznie pompuje mi się mięśnie piszczelowe po zewnętrznych stronach piszczela ze aż ciężko mi iść i musze zrobić przerwę czy to normalne na tym specyfiku dodam że wcześniej takiegi problemu nigdy nie bylo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699683
Zapewne retencja i wody pociągnęło .Pozatym piszczele bolą, bo lądujesz na pięcie, a nie na śródstopiu. To przenosi obciążenie na mocniejszą łydkę z mięśni piszczelowych, które są dosyć słabe. Proponuje również sprawdzić czy dostarczasz odpowiednia ilość potasu , magnezu i wapnia .Zbadaj hormony , przedewszystkim estriadiol . Następna sprawa to już kwestia samego wspomagania farmakologicznego . Możliwe ze zle dobrałeś dawkę , kiepsko ułożony cykl . Profilaktyka moze również kuleje . Wiec tutaj może być więcej czynników .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 59 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1959
Witaminy dostarczam odpowiednio mój cykl to prop i tura w dawce 50mg konsultowalem to tu na forum wiec powinno być spoko nie cwicze łydek jakis czas bo sporo biegalem i myślałem ze to wystarczy może to jest przyczyną
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostek co mam zrobić żeby lepiej to wyglądało

Następny temat

Naderwany przyczep biceps 3 mies juz-operowac?

WHEY premium