SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NASZE PRZEBIEGI - SEZON 2005

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57
Andromedaa, najlepiej tyle czasu na stacjonarnym ile zajmuje ci srednio przejechanie tych 20 km w miescie, godzine - poltorej z nie zaduzym obciazeniem, wszystko zalezy od stopnia wytrenowania i roweru stacjonarnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Silver - dziękuje Ci bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 198
Andromedaa, mam pytanko trenujesz na szosie czy tylko dla Siebie smigasz po miescie "wyrywajac laski :D" bo jak cosik chetnie podziele sie swoimi doswiadczeniami zwiazanymi z rowerem stacjonarnym :)

Who say, we can't do it ??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Aarujo - śmigam dla Siebie, dla zmniejszenia obwodu swoich ud, umięśnienia łydek (co już się udało). A lasek nie wyrywam, bo jestem kobietą, która woli zdecydowanie facetów na rowerze Podziel się doświadczeniami. Z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 198
Upssss :/ no to spaliłem hii. no wiec ja mialem zwykły rowerek rehabilitacyjny, prawda z recznym oorowaniem. Ja trenuje kolarstwo szosowe od lat 4, i pierwsze 2 zimy naginalem na tym wlasnie rowerku, plan był prosty, jesli mialem zaplanowane na szosie zrobic 50 km to w domu kreciem 50 % tego czyli 25 km (oczywiscie z pulsometrem w reku, zeby nie przegiac bo jest naprawde latwo). Jak pisałaś ze chcesz zgubic w obwodzie ud (sa dwa uda - albo sie uda, albo sie nie uda ) to trzeba krecic (moze to trudne ale prawdziwe) na 70 - 75 tetna maxymalnego, czyli trzeba dac po tyłku. Ja jak czasem juz nie moglem wytrzymac pedałujac na 40- 50 tetna maxymalnego , walilem na 70 % , to po 3 minutach pod rowerkiem znajdowala sie duza plama potu, leje sie jak cholera, ale i latwo wage zbic :) ( a mi takie cwiczenia nie potrzebne, przy wzroscie 179 cm,waze 70km) Ja miałem praktycznie 5-6 treningow w domu, co po 2 miechach jest troche nudne ( monotonia,hałas,i wogole psycha siada - tak mowia inni) ja byłem twardy i chcialem to robic, w tym roku juz bede krecił mniej razy, bo mam MTB :) wkoncu !!! stary ale jary. i to jest zdecydowanie lepsze, ale wiadomo jak pogoda bedzie paskudna na maxxxxa to wsiadam w domu na bikea. Co jeszcze... Hmm . Heee mam Pc u siebie w pokoju wiec siadalem przed kompem i kreciłem 60 - 90 min, i ogladalem filmy. Rambo I,II to ja widzialem ze 20x, ale to lepsze niz patrzec sie w sciane (lub jak moj kolega w "papryke,ogorki,wtc.." krecac w piwnicy). jesli masz pedałka spd, to przykrec je do swojego domowego rowerka, bedzie Ci lepiej . Ogolnie rzecz biorac, na szosie i mtb bede smigal dopuki matka natura pozwoli, rowerek domowy to ostatecznosc, w zimie tez bardzo duzo sie biega, i to wpływa lepiej jako trening, niz monotonne pedałowanie.
Hii dobra ja mykam do szkoly bo sie spoznie :/// paa
pozdrawiam.

Who say, we can't do it ??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Dzięki za wyjaśnienie Znów te 70 - 75 % maksymalnego tętna . Jak się to liczy ?? Ja i tak nie przeginam na rowerze. Na stacjonarnym też jeżdże do jakiś filmów 20 km w 35 minut. Wolno, wiem, ale jakoś szybciej nie daje rady i chyba nawet nie mam chęci Uda i tak już mają mniejszy obwód, a to dlatego, że śmigam już od kwietnia, z reguły codziennie Pozdrawiam i dziękuje za podzielenie się własnym doświadczeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 198
Liczy sie dosc łatwo, tylko pytanie czy posiadasz pulsometr, jesli nie to ustaw sobie takie obciazenie ze poczujesz w nogach ze pracujesz dosc mocno.
A wiec 70 % = ( np. 202 x 0.7 = 141 uderzen/min. ,,) 75 % = 202 x 0.75 = 151 bpm ) wies dla kogos kto trenuje profesjonalnie to jest bardzo wazne. ale dla kogos kto jezdzi dla siebie to to nie jest potrzebne.
pozdrawiam. Mateusz

Who say, we can't do it ??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Dzięki Mateusz za wyjaśnienia Profesjonalistką nie jestem i nie zamierzam być, Również pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 264 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1308
Ja tez w zimie jezdzilem na stacjonarnym po 2h 4x w tyg :D Jakos sie udalo przez 2 miechy ale jezdzilem w zacienionym pokoju z wlaczonym rmf-fm ;-P W tym roku mam zamiar biegac i chodzic na silowne ( jeszcze nie wiem czy obwody czy normalnie ale sie zobaczy ) A rower dopiero od marca , no może czasem stacjonarny żeby popracować nad techniką pedałowania , ale nie wczesniej niz marzec bo jak forma przyjdzie w lutym to do wrzesnia bede dętka

Pozdrawiam -Wojtek-
Strona Bikerów z Trzebini : www.BikerTrzebinia.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5338


Przebite dzisiejszym 106

This subject matter was transported to yourself because your-person requested to be imparted
of knowledge of extends from either us or one of us cooperators,
if you do not need to acquire biddings from ourselves once more please speak to ourselves here.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie może wiecie ???

Następny temat

jazda figurowa na łyżwach ...

WHEY premium