SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NASI DAWNI MISTRZOWIE-WALDEMAR NOL

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No wiesz-każdy ma prawo do własnej opinii...Tobie jednak życzę byc tak głupim jak Waldek Nol i osiągnąc choć tyle, co ten "stary" koleś.
Acha-jakbyś nie pamiętał-to tytuły mistrza Polski w kulturystyce nie przyznaje się za głupotę....

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Nie wiem włąściwie o co Ty walczysz-???
O dyskredytację osoby Waldemara Nola w oczach innych???
Po co??

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Posłuchaj Adorator-nie wnikam w prywatne życie Waldemara Nola i tak poza wszystkim-to Tobie też nic do tego.
To nie jest rybryka "skandale towarzyskie",ale dział "Z archiwum Kulturystyki" i jest to właściwe m-ce do publikacji info`s o sylwetce kulturysty, który ma sporo tytułów.
Twoje osobiste animozje i pretensje skieruj bezpośrednio do W.Nola,a nie tutaj-ok??

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz rację.A ja myslałem,że jest to obiektywne,niezależne forum,gdzie każdy o ile nie narusza czyjejś godności osobistej ,może wypowiedzieć swoje zdanie.Cóż widać się pomyliłem.Ale tak naprawdę nie zależy mi na tym.Mam swoje własne zdanie,a ty możesz sobie podziwiac nawet dzwonki od tramwaju.Jak sam to okresliłeś-"nic mi do tego".
Pozdrawiam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Adorator-troszkę zagalopowałeś się.
To JEST NIEZALEŻNE FORUM,ALE PANUJA TUTAJ PEWNE ZASAD-Jeśli Ci one nie odpowiadają to żegnamy ozieble i koniec rozmowy.
Jeśli dla Ciebie wyznacznikiem niezależności jest pozwolenie na niepoparte dowodami i do tego mające jakieś osobiste podłoże ataki na kogokolwiek-to masz kolego wypaczone pojęcie o życiu...

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Piszesz o "NIENARUSZANIU CZYJEJEŚ GODNOŚCI OSOBISTEJ"-poczytaj ty lepiej co za historie wypisujesz i z jakim zabarwieniem emocjonalnym o W.Nolu-to JEST naruszanie cudzej godności i to jak holera!!!

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Popuszczać to sobie możesz,ale niew tutaj kolego nikt tutaj nie bedzie tolerował zarzutów-nie istotne kogo one dotycza. Masz dowody-dawaj-nie masz-milcz.
albo idź gdzie indziej ze swoimi "sensacjami"-powiedziałem Ci już-to nie jest rubryka skandali towarzykich,ale Sportowe Forum Dyskusyjne.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A jeśli jesteś tak "oświecony" to może się przedstaw -bo nawet nie raczysz wypełnić profilu-tego wymaga kultutra

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyżbym trafił na niezwykle delikatny temat?
Słuchaj Michail ,ja nie szukam sensacji,ani nie rozpowszechniam plotek.Zwróciłem Ci tylko uwagę na fakt,że trudno nazwać Waldemara Nola prawdziwym mistrzem,podając pewne fakty za argumenty.Trudno mi więc zrozumieć Twoje postępowanie i kasowanie moich postów.Widzę,że dążysz do tego,abym jak najszybciej zakończył temat,bo jest Ci on po prostu nie na ręke.Waldka znam bardzo długo więc wiem więcej niż Ci się wydaję i niejedno mógłbym tu wyjawić.Ale widzę,że każdy taki post byłby wycinany,bo niby po co obalać legendę.Nieprawdaż? czy to że wyjawiłem publicznie opinię o człowieku którego znam od wielu lat jest zabronione?Instruktorzy,zawodnicy i działacze muszą liczyć się z tym,że ich praca podlegac będzie weryfikacji.Ty również.Przestan więc usuwać moje posty ,podając za powody jakieś swoje widzimisie.( o to właśnie chodziło w zwrocie nie popuszcze).
Co do Profilu to masz rację.Niebawem go uzupełnię.
A tymczasem pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Posłuchaj-wpisuj co chcesz- byle poparte to było DOWODAMI-NA TYM FORUM NIE BEDZIE PUBLICZNYCH OSZCZERSTW-A Z KRZYKACZAMI SOBIE RADZIMY DOSKONALE-Z TOBĄ TEŻ SOBIE PORADZIMY JEŚLI NIE BEDZIESZ STOSOWAL SIĘ DO REGULAMINU.
A prywatne życie ani Nola ani jakiegokolwiek innego sportowca nie będzie tutaj omawiane, bo TO FORUM SPORTOWE, nie TOWARZYSTKIE -ZAKODUJ SOBIE.
I MAŁA RADA-OSTROŻNIEJ DOBIERAJ SŁOWNICTWO...

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ponadczasowy Trening Toma Platza na Nogi

Następny temat

Kulturystyka w Polsce

WHEY premium