SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NAPOJE ENERGETYCZNE - co, jak i który ?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbuj napój gellwe "Enegry Drink Tiger" Kosztuje tylko 1,90 . Jest w zaszetce i daje efekty, przynajmniej na mnie podziałało .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Dudek no widziałem twoj post w odzywianiu jezeli dobrze pamietam Tez stestuje

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Wiec tak:

Najpierw zrobiłem trening na nogi i sie w sumie prawie nic nie zmeczyłem, wiec zacząłem grac sobie w kosza koło domu...gram gram i sie wkur.wiam bo sie nie moge zmeczyc Wkoncu zacząłem robic cos co naprawde bardzo meczy - zacząłem kozłowac z maksymalną predkoscia piłke miedzy nogami (stałem w miejscu prawie i nawalałem w rozne strony). Cały sie spociłem na twarzy, jeszcze troche pobiegałem i w koncu wypiłem red bulla. W sumie troche pomogło, ale to nie jest tak, ze wypije i nagle czuje sie tak jakbym przed chwilą nic nie robił Jest jeszcze ten fakt, ze red bull jest mały, a przy tych ilosciach picia, ktore ja pije dziennie to taki red bull to naprawde ZERO. Musiałbym miec go 3 takie puszeczki, wypic je duszkiem i dopiero bym poczuł, ze mi sie juz pić nie chce.

Podsumowując: jak dla mnie nie opłaca sie dawać 5,30 zł za red bulla, ktory owszem cos tam pomoze, ale nie zdziała zadnych cudów. Tym samym nie bede juz kupował innych napoi, ktore są w takiej cenie i tak małe.

Mam tylko pytanie do dudka: ten produkt gellwe o ktorym mowiles: jedna saszetka kosztuje 1,50 zł ale ile picia z takiej jednej saszetki jest ?

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Jak weszlo to sprobowałem dać kejt soga. Ona mnie zagina, żadko pisze posty, ale jak już napisze to jak wycięte z encyklopedi. Taka żona przydałaby się sportowcowi

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
OOOO KURVA JAKI ZONK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KEJT TO DZIEWCZYNA ?!?!?!?

To ja tu rok na tym koncie siedze...czytałem te rozpiski na bieganie kejta itd......a tu taka zwała ! Nie no bez kitu...ale sie zdziwiłem...nie sprawdzałem, bo ksywa kejt jakos męsko brzmi

ŁUPS...teraz sie zorientowałem ze kejt to chodzi o kaske po angielsku Ale jazda tak sie jeszcze w historii SFD nie zdziwiłem...

Dla pewnosci: dudek, adi, pavlo, sebasket i reszta koszykarzy - wszyscy faceci tak ?

Nie no kejt pisałas wszystko w taki sposób, ze nie przypuszczałem, ze jestes dziewczyną...jeszcze z krakowa to koło mnie w sumie

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
And o mnie możesz być spokojny, nie jestem ani dziewczyną, ani pedałem, ani uniwersalnym "bi"

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
jam tez chłopak =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
250ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
Jak by co to ja tez chłopak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
jak wszyscy to i ja
Kejt mam do ciebie pytanie, ktory napoj bys polecila?? wiem ze mowilas ze kazdy inaczej reaguje ale mimo wszystko np. na sobie albo nie wiem w ogole ktory wg ciebie najlepszy??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wiszenie na drążku

Następny temat

Plan na lato

WHEY premium