SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscletech CELL-TECH Hardcore 3Kg

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
używać to oni używają kontenerów koksu
a to, kto jaką firmę reklamuję, nie zależy od jego preferencji czy uznania (lol) , tylko kto ile i komu płaci
proste jak budowa cepa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
no wiadomo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62158
Najpierw Trec musi mieć takie pieniądze jak Muscl-Tech.Aby mieć takie pieniądze,trzeba mieć odżywki tak zaawansowane technologicznie,aby je ludzie kupowali.Firmą pieniądze nie spadają z nieba,żyja z tego co sprzedadzą.Treca i firmą na jego poziomie np.Olimp,długo,a najprawdopodobnie nigdy nie będzie stać na takich mistrzów.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
na pudziana było stać olimpa:D hehe musieliby operować w zł a nie w dolarach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
ale wróćmy do tematu... mętlik w mojej głowie zmusił mnie do założenia następnego posta. proszę o udzielenie się
https://www.sfd.pl/Co_wybrać_do_cyklu_-t390785.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rower...prezentujesz retorykę człowieka omamionego marketingiem tychże firm
przyjdzie czas, że zrozumiesz o co mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62158
Emenems,nie jestem omamiony żadną firmą produkującą odżywki.W swojej "karierze" siłacza używałem różnych produktów wielu firm.Mam po prostu swoje zdanie.Odżywka białkowa,aby była dobra musi spełnić trzy warunki(słowa Marka Ciołka,"Progressa")1.dobra rozpuszczalność 2.świetny smak 3.brak piany.Tylko odżywka białkowa spełniająca te warunki jest naprawdę dobra,a jakość kosztuje.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 139
MAm pytanie, odnosinie stosowania tej odzywki, niegdzie nie pisza czy mozna ja laczyc z innymi suplementami. Mam w domu tez hmbolon Olimpu, BCAA i glutamine, oraz osstrowie WPC czy mozna laczyc te wszystkie produktry w jednym cyklu?? Dodam, ze cwicze juz 5 lat, wczesniej robiblem juz 4 cykle kreatynowye w polaczeniu z hmb i odzywkami bialkowymi, stosowalem glownie produkty firmy Treci Olimp i efekty bely niestety zenujace...masa moze i rosla nawet 5 kg, ale i obwod w pasie tez :( dlatego postanowilem siegnac po cos drozszego...caly rok tez staram sie trzymac diete i trzymac sie mniej w iecej w 2 g bialka na kg masy ciala i odpowiednio 5 g weglowodanow.oczywiuscei zero soli, slodyczy, glownie ryz i piersi z kurczaka :) etc. oprocz treningu silowego 4 x w tygodniu wykonuje tez trening areobowy 30 minut 3 x w tygodniu rano na czczo i bezposrednio po dwuch treningach. ze wzgledu na przewazajace cechy typu edndomorficznego budowy ciala, mam duzy problem z utrzymaniem odpowiednio niskiego poziomu tkanki tluszczowej, dlatego areoby robie przez calu rok.

Prosilbym o fachowa opinnie.
Z gory dzieki, jesli juz komus chccialo sie tyle przeczytac :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o mało popularne odżywki

Następny temat

VEONOM LEVIATHAN

WHEY premium