SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muay thai w Warszawie? Muay thai zmudne?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ogolnie slyszalem ze tajski jest na bardzo niskim poziomie w polsce, nie ma poprostu specjalistow.... Serafin jest chyba w miare ok i to jest ich prawdziwy adres http://www.serafin.waw.pl/. A u siegoczynskiego jest tylko kick box i to na maksa w sportowym wydaniu, a low kickow jeszcze nie wprowadzil, przynajniej w mojej grupie ktora zaczela we wrzesniu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema. Kowalczyk trenuje na Górczewskiej, ajego dokładniejszy adres znajdziecie jak chcecie na stronie www.muaytkai.of.pl . Tam jest także mapka jak dojechać.
A co do wypowiedzi LEPKIEGO: ja też trenowałem u Kowalczyka i jakoś nie zauwżyłem, żeby był nastawiony tylko na kase. Wiadomo jakie są czasy i on też musi płacić za wynajęcie sali i itp. I nie wiem także jak mógłby nie przychodzić na treningi jak on trenuje sam swoich uczniów???? Na prawde polecam jego szkołę.
POZDRAWIAM i sog dal MUAY FANa!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kyokushin tak dobre jak tBox :D:D heheeheheheh sory to pewnie zart wiec ok ze sie smieje. Po czym poznac dobra szkole tBoxu moze po tym jakie nastroje panoja na treningach. U nas w Poznaniu sa elementy strikte tajskie np: uklon po wejsciuna sale przed kazdym starciem itp. Oraz czesciowa nauka tanca naszej szkoly. Mamy zkomponowana specjalnie dla naszej szkoly muzyke. Wlodas to ma znajomosci:) Zwaracaj uwage na takei drobiazki to swiadczy o klasie szkoly.

Muay - Thai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Pozdrawiam wszystkich Thaiboxerów którzy trenują Muay Thai .Chociaż jestem TEŻ THAIBOXEREM to nadal mnie interesuje WU SHU oraz San Shou

Kuba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
na przyszłosc nie odswierzaj starych postow dla wpisania takiego info

moderator działu MMA.
konserwator zabytków i archiwista działu Historia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajna fotka ;) fajne ciuszki macie ale polecam boks przynajmniej was naucz garde pozadnie trzymac he he

hayakushinaito shinuzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
Tak sobie czytam Twoje wypowiedzi b-the-1 i w pewnym momencie chyba Cie skojarzylem, ale nie wiem czy dobrze. Czy to nie Ty walczyles na ostatnich zawodach w Warszawie w kimonie z napisem "paraestra"?





______________________
Moderator dzialu Grappling

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc BADU tak to ja. myslalem ze sie spotkamy na vale tudo ale sie spoznilem (wiesz te korki).

hayakushinaito shinuzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4047 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20273
No mnie na vale tudo nie bylo, bylem tylko na zawodach bjj i sw w listopadzie. Skojarzylem napis paraestra na Twoich spodniach z ktoras z Twoich wypowiedzi. Slyszalem cos, ze trenowales w Japoni shooto. Gdzie teraz trenujesz?





______________________
Moderator dzialu Grappling

Moderator dzialu Grappling
Luta Livre Poznan Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam wlasny klub wiec jak narazie trenuje u siebie, ale po nowym roku maja przyjechac do mnie trenerzy z Paraestry w odwiedziny wiec znow bede tak jakby w Paraestrze trenowal. a TY w jakiej kategori startowales? i gdzie trenujesz?

hayakushinaito shinuzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kopnięcia...

Następny temat

BJJ & LAPD

WHEY premium