SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Motta Kulturystyczne

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
idiotyczne.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
hehehe

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Miętki, "Lubię lizać cipki" jest znacznie bardziej mądre, prawda?

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe kto nie lubi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
a jak !!
dziwne sa takie motta
w stylu jesli nie masz po co zyc zyj dla swoich miesni itd itp
sa wazniejsze rzeczy niz silownia

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no np pieniadze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Jasne, że są rzeczy ważniejsze niż trening i siłownia... Jednak ten temat bezpośrednio tyczy się siłowni, a motto motywuje czy ukierunkowuje tok myślenia czytającego go człowieka właśnie w swoim zamyślonym kierunku.

A to, co napisałem nie myślałem, ze zostanie zinterpretowane w sensie, że siłownia ponad wszystko. Raczej w tę stronę, żeby przedstawić kontrast między "coś się skończyło-coś pora zacząć".

Widzę jednak, że większość mott, które tu się podobają z siłownią mają tyle wspólnego, że są na forum sportowym...

Podobało mi się tu przywołane stwierdzenie Arnolda, ze żelazo nie przebiera w człowieku, i że dla każdego waży tyle samo. Inne tez są wartościowe.
Hehe, każdy zapewne lubi lizać cipki Ale co to ma wspólnego z kulturystyką...

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe w pewnym sensie jezor to tez miesien ktory trza trenowac ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Czawaj, czy czytales ten tekst o zelazie w oryginale? Mozesz go gdzies znalezc? Ja tylko costam pamietam i pamietam ze byl dobry. Chetnie bym go sobie przypomnial.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o koszulke

Następny temat

shock therapy-miarka

WHEY premium