SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja stopa:(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 154 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1730
Jakiś czas temu na treningu chyba wbiło mi sie coś w nogę. Probowałam to wyciągnąc ale nic tam chyba nie bylo.Zrobiło się w tym miejscu takie bubu i mnie boli jak chodze na boso a na treningu to ledwo chodzić mogę przez częśc treningu a póżniej jak rozchodzę to już mnie nie boli ale jest w tym miejscu taka gulka i już chyba pare miesięcy i nie wiem co z tym zrobić czy czymś smarować czy nie wiem co.To jest taka twarda skóra.o mam z tym zrobić???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 69 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 311
Jeżeli masz to od kilku miesięcy, to smarowanie tego jakimś żelem może nie przynieść efektów. Owszem jest kilka dobrych maści na rynku, np. Fastum, ale i tak najlepiej będzie jak pójdziesz z tym do lekarza. Gdzie dokładnie jest to bubu ?! Pozdro :)

W życiu piękne są tylko chwile...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 154 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1730
na poduszeczce stopy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 69 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 311
Jeżeli na poduszeczce to radzę wypróbować żel Fastum, a jak to nic nie da, to najlepiej będzie jak pójdziesz do lekarza.
1

W życiu piękne są tylko chwile...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 359 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17293
mialem to samo :) Taka twarda gulka.. z tym ze ja mialem tak z 4 cm od palcow na stopie. Nic z tym nie robilem, bolalo czasem. Po roku zeszlo samo

-the power and the glory-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 154 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1730
Mam w domu taki preparat"Hematoven gel" czy mogę go używać?Pomoże mi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
idź do lekarza - może będzie potrzebny chirurg

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 154 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1730
Boshe nie straszcie mnie!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
Ja miałem coś takiego jak nadepnąłem na gwoździa
Niewątpliwie gwóźdź zatrzymał się na jakiejś kości i musiał ją uszkodzić bo na wylot nie przeszedł; zrobiła mi się na spodniej części stopy taka twarda gula, przez pierwszy tydzień to buta nie mogłem założyć, później się zmniejszyło ale przez co najmniej pół roku jeszcze dawało się we znaki - np. jak stanąłem bosą stopą na twardej podłodze to nieźle bolało, na szczęście powoli z czasem przeszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
Hematoven gel i Fastum sa na cos zupenie innego (odpowiednio na siniaki i stluczenia oraz na urazy typu naciagniecia miesni), a ty masz problem zwiazany z uszkodzeniem ciala (rana). zreszta na instrukcjach w obydwu przeczytasz: nie stosowac na zraniona i podrazniona skore.
troche za duzo czasu minelo... na takie domowe sposoby jak moczenie w cieplej wodzie z mydlem, jak chcesz sprobowac to droga wolna.
zadko to mowie ale chyba lekarz najlepszym rozwiazanim w tym przypdku, bo:
1. moglo ci cos w tej nodze zostac i dlatego jak chodzisz to cie boli, wtedy chirurg i trzeba wyciagnac (wcale nie boli- glupi jasiu)
2. moglo sie wdac zakarzenie (malo prawdopodobne ale lepiej nie ryzykowac)

a pozatym: "cialo obce w organizmie moze powodowac zatory plucne"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 154 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1730
Nie wiem już sama... Ale jak tu kilka osób pisało, że po jakimś czasie przeszło to może mi tez przejdzie... Przeciez nie będe miała tego do konca zycia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Palenie a ćwiczenie

Następny temat

glista ludzka - pasozyt przewodu pokarmowego :(( help

WHEY premium