SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Europy Siatkarek 2007

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8424

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
szkoda siatkarek wedlug mnie serbia byla jak najbardziej w ich zasiegu no ale coz taki jest sport
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Trener reprezentacji Polski Marco Bonitta ogłosił skład kadry na turniej Pucharu Świata, który rozegrany zostanie 2-16 listopada w kilku miastach japońskich.
Poza dwunastką, która występowała w mistrzostwach Europy w Belgii i Luksemburgu, Bonitta powołał jeszcze siedem innych zawodniczek. Z tego grona wyłoniona zostanie reprezentacja kraju, która będzie walczyć o olimpijski awans. Do igrzysk w Pekinie z Pucharu Świata zakwalifikują trzy czołowe zespoły.

Wśród kadrowiczek jest asystentka Marco Bonitty Magdalena Śliwa - najlepsza rozgrywająca mistrzostw Europy w 2003 roku.
Kadra Polski spotka się 20 października na zgrupowaniu w Szczyrku, a 28 października odleci do Japonii.

Kadra Polski na turniej Pucharu Świata:

rozgrywające: Milena Sadurek, Izabela Bełcik, Magdalena Śliwa

atakujące: Katarzyna Skowrońska-Dolata, Anna Podolec, Kamila Frątczak

środkowe: Maria Liktoras, Eleonora Dziękiewicz, Agnieszka Bednarek, Sylwia Pycia, Dominika Koczorowska

przyjmujące: Małgorzata Glinka, Dorota Świeniewicz, Milena Rosner, Joanna Mirek, Joanna Staniucha-Szczurek, Klaudia Kaczorowska

libero: Mariola Zenik, Agata Sawicka.


Black jak możesz to zrób temat o PŚ, ja nie mogę bo mnie na początku listopada prawdopodobnie kilka dni nie będzie. A wyniki trzeba na bierząco wpisywać

Zmieniony przez - wikt w dniu 2007-10-03 21:37:56

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Ok, biorę to na siebie.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CANE CREEK CLOUD NINE-AIR <-co sądzicie o tej firmie?

Następny temat

coś na wytrzymałość <400m>

WHEY premium