SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Śląska w Wyciskaniu Leżąc

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Tiger jak rano wstaniesz zrób coś dla mnie! Skocz pod linka Spice:

http://www.powerlifting.info/noms/eurjun02.htm

i uważnie przejrzyj!

Potraktuj to jako dobrą wróżbę na ten rok! Obaj macie po sogu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Acha dziekuje za poprawke - znow jestem madrzejszy o kolejna rzecz ... a tak wogole to moglbys tu na forum czesciej zagladac i chocby podzielic sie z bywalcami tego dzialu planem treningowym jaki sam stosujesz ... mysle, ze nie jeden by na tym skorzystal i byl nieopisanie wdzieczny - w kazdym razie ja napewno .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Z 23:23 chciałem tylko zaznaczyć, że Tiger dokonał dużo większej sztuki niz tamten rekord, bo próbował pobić nie tylko rekord Polski kilkukrotnego medalisty mistrzostw Europy i świata w wyciskaniu leżąc, ale i jego samego w bezpośrednim starciu, bo wtedy J.F. ustanowił te 250 kg. Dlatego napisałem - "uwaga Spice!".
Jeśli będziesz chciał poprawić wynik Tigera, to będzi ci to trudno zrobić. Tiger jest typowym genetykiem do ławki (podejrzewam, że i do trójboju, ale ławce poświęca najwięcej uwagi), a takich rzadko można przejść o własnych siłach. Trzeba byc równie uzdolnionym gentycznie i więcej pracować (albo być bardziej uzdolnionym i mniej pracować ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuje chlopaki za te mile slowa. parker widze ze bardzo duzo wiesz na temat trojboju szkoda ze takich ludzi jak wy jest tak malo a trojboj i wyciskanie to piekny sport.
spice jezeli chcesz porozmawiac na temat treningów to zapraszam na gg moj numer to 3090106.
pozdrawiam Tomek

Nigdy nie bądz zadufany w sobie-to gubi ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
p-aR-ker - nawet mi sie nie marzy poprawienie wyniku Tigera na klatce ... na szczecie w trojboju sa jeszcze dwa inne boje ktore pasuja mi duzo bardziej ... choc jak powiedzial jeden madry czlowiek - tym stylem ktory ja prezentuje na ciagach max. skocze jeszcze o 20kg i potem koniec no coz pozyjemy, zobaczymy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Cóż, trochę rozmyślam o tym sporcie... To forum daje swoimi peroblemami inspirację do rozmyślań teoretyczno-praktycznych. A z porad i potyczek słownych jakie padają w tym dziale uważni czytelnicy na pewno dużo wyniosą. Więcej niż z książek.

Poza tym nie jestem skażony widzeniem samych koksiarzy wśród zawodników. Co też nie oznacza, że jestem ślepy i głuchy. Tym bardziej potrafię docenić prawdziwe talenty. (Nawiasem mówić rekord Marcina od dwóch lat siedzi w tabeli w 125 kg) Niestety, widziałem wielu naturszczyków, którzy mogliby namieszać w Europi i na świecie. Problem tkwił w tym, że nie chciało im się trenować. A szkoda - mielibyśmy drużynę nie do pokonania na świecie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
To zmień technikę! Prawdopodobnie stosujesz klasyk na okrągłych plecach. Przejście na prawdziwe sumo to kwestia pół roku. Sporo czasu, jednak na pewno się opłaca na dłuższa metę. To zależy jak długo zamierzasz dźwigać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Tiger - wiadomosc na GG juz poszla

p-aR-ker - widze, ze dar jasnowidzenia tez posiadasz Okragle plecy to rzeczywiscie moj problem - z nogami juz jest nieco lepiej - stoje dosc szeroko. Co do calkowitej zmiany - mam ciagle obawy - poprostu wciaz udaje mi sie robic postepy przy stosowaniu aktualnej techniki ... boje sie, ze na zmianie techniki moge tylko stracic.

... a dzwigac zamierzam juz zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Dlatego daj sobie pół roku. Przez ten czas wynik i tak pójdzie ci do przodu, a będziesz mógł zastosować więcej ćwiczeń - wbrew pozorom klasyk można stosować z dobrym skutkiem jako ćwiczenie uzupełniające do sumo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spice nie dopstalem wiadomosci na gg. bede wieczorem po 22 to moze sie zgadamy. pozdrawiam i zycze milego dnia.
Tomek

Nigdy nie bądz zadufany w sobie-to gubi ludzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chyba Dobry Program na Silłe

Następny temat

6666

WHEY premium