SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Methadienone/Scanbech legit czy fake?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4571

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 7 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 408
Tak mi kolega gadał któryjuz troche wszamał tych proszków;] ,niewiem czy to prawda ale z tego co gadam z innymi to tak jest. Piszcie lepiej po ilu mieliscie pierwsze efekty od tego mietka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 819
Miałem 200 tab. identycznego ruska z zaufanego źródła i klepie masa dopiero po około 2-3 tyg. a siła troszke wczesniej. Robiłem trening typowo masowy wiec siły duzo nie poszło. na tych 200 tabsach zrobiłem 7kg masy, a braciak brał w tym czasie też 200tab z tego samego źródła i poszło mu 9kg masy i troche wiecej siły ze względu na inny trening:) Czy masz fake'a okaże sie za kilka dni, bo musi isć. Powiedz mi czy sie nie kruszą tablety, bo fake to zazwyczaj jest na bazie wapna i tabsy sie mogą sypać w rękach, dobra metka powinna być twarda.

Wcześniej na poczatek przygody wszamałem 100tab tajskiej metki ANABOL TABLETS z british dispensary i klepała siłe zajabiscie:D poszło wiecej siły niż po 200 scanbecha, wiec życze Ci kolego powodzenia, i nie stresuj sie bo narazie ciezko powiedziec, czy masz fake'a, czy nie:) POZDRO
A i tajską zrobiłem piramidke zaczynajac od 3 tab dziennie dodawałem co 3 dni jedną tablete dochodząc w ostatnich dniach do 8 tab.:)
Scanbecha stała dawka 25mg cd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Extraboline firmy Genepharm

Następny temat

[ENKORTON]?

WHEY premium