SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol gj

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 90
2-3 dziennie, wiadomo rozłożę to sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Chodzi mi o dzienną dawkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Czyli 20-30mg, masz zamiar coś brać do tego, nie chodzi mi o inne SAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 90
zamiar mam ale nie wiem co dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Nie powinienem tego pisać bo moje zdanie jest takie że meta nie jest dla Ciebie, szybko spuchniesz i równie szybko wszystko spadnie, ale jak jesteś zdecydowany to nic na to nie poradzę, Max to 30mg ed, na wątrobę lecytyna sojowa, ewentualnie Essentiale Forte i jakiś probiotyk na żołądek, cykl max 6 tygodni, po cyklu z 10-15 tabletek clomidu i szamaj hepatil, chyba że masz dojście do aptecznego heparegen i badania hormony i wątroba, przed cyklem zrób badania teść,estro,prolaktyna,lh,fsh i panel wątrobowy żebyś miał porównanie do wyników po odbloku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26554
jame
Mordy z czym polecacie brać metanabol?

Testosteron + metanabol + inhibitor aromatazy.,, Meta,, silnie konwertuje do estradiolu. Oslonki na watrobe dostepne w kazdej aptece bez recepty.
Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26554
Jest to moje zdanie ja zrobilbym tak jak napisalem powyzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 90
No dobra, meta nie dla mnie, a co byś polecał dla mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ułożenie diety dobrej i treningu a efekty same przyjdą, na tym etapie co Ty jesteś to wystarczy ćwiczyć i jeść
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26554
Ewentualnie jedynie testosteron.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl sarm

Następny temat

Letro zapobiegawczo

WHEY premium