SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol a plywanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15231
damien.. Metki ci nierozpisze ale jesli chodzi o vitaminy ialko itd to moge pomoc. Na cyklu przedewszystkim bialko w duzych ilosciach nastepnie vitaminki vitaminki a wazne zeby nieoslabic organizmu . Na cyklu latwo zachorowac wiec zapobiegawczo lykasz 2 razy dziennie np 1 tab. Vitaralu. Aminokwasy oczywiscie choc jesli niemasz kasy to elpiej wpakuj ja w oslonki i bialko . Po cyklu zadbaj o odpowiednie podtrzymanie tego co uzyskales na cyklu . Moze ci do etgo posluzyc kreatyna ,dobrze tez dorzucci jakiegos gainera badz bialko ciagnac dalej o ile zostaloz cyklu. Duzo soob siega po metke bo mysli ze 40 zl i beda wielcy :) Rzeczywistosc jest inna jesli zrobis zten cykl madrze to mozesz naprawde duzo zyskac ale z tego co napisalem wydedukuj sobei teraz ze taki cykl zeby byl dobry potrzeba na neigo ok 300 zl aby byl pelnowartosciowy :) .teraz sam sie zastanow czy dysponujesz srodkami czy napewno wykorzystales juz wszystkie mozliwosci zdobywanai masy i sily na sucho czy odzywki jzu niedzialaja tak jak powinny , i czy niewystarczy cyk z polaczonych kreatynek citrate i mono czy tez pyro. Jesli wezmiesz za wczesnie ebdziesz tego pozniej zalowal ..

W świecie baranów wolimy byc Wilkami =] hrhr..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Heh, wiem ze nie powinienem myśleć wogóle o koksach w tym wieku a tym bardziej o mecie ale troche już osiągnołem na sucho i myśle ze mógłbym powoli zacząć z małymi dawkami. Jeżeli chodzi o to czy wykorzystałem wszystkie możliwości jadąc na sucho to napewno nie, jeżeli miałbym to zrobić to potrzebowałbym dobrą diete i mase odżywek za które zabuliłbym napewno dużo więcej niż za koks. Wiem o tym że nawet na cyklu na głupiej mecie trzeba wydać na wszystko coś rzędu 300zl dlatego wydaje mi sie ze lepszym rozwiązaniem jest już kupienie 8 ampułek deki. Dzięki za porade, sog dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
demien i tutaj jest własnie problem bp wszyscy poczatkujący wybieraja pomiedzy dieta i odzywkami a koksami.a to jest czysty bez sens bo przy koksach bez diety i odzywek mozesz zapomniec o jakich kolwiek efektach!owszem na siłowni napewno zdazaja sie osoby które powiedza ja pierd... odzywki bo to drogo wychodzi za to se kupie mete i omke,dobra niech kupi ale jedyne co mu pojdzie to woda napuchnie jak baniak a dodatkowo nie stosujac odpowiedniej diety obłozy sie w tłuszczu.Wiec jak nie masz kasy proponuje ci ułozyć sobie dietke wysoko białkowa i narazie dac sobie spokój z koksami:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta

Następny temat

prolongatum :)

WHEY premium