SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta-teśc-znowu meta ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
W imieniu durnego kumpla Zjedł 100 mety ruskiej 3 paczki teścia prolo juz kończy i dalej chce zjesc 100 mety aby spadków taki nie było a odblok dopiero po mecie dobry pomysł ?

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
Jac0 pomyliłem sie jak bys chciał wiedziec teraz jade na omce , 100 mety juz zjadłem i to pytanie nie dla mnie !

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
rozpisz jak to jadl

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
meta 20 mg/cd
prolo 100mg/ c3d
no imeta po skończeniu prolo tak samo chce 20 mg/cd

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
Na odbolk paczka tamoxifenu

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
troszke za krotki odstep miedzy meta a meta wiec IMO dupa. lepiej niech odblokuje sie do tego stack kreatynowy, odczeka 3-4 miesiace i zrobi kolejny cykl.
poczekaj jeszcze na wypowiedzi innych

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
A ja by zwiekszył dawke mety 25mg/cd

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
szkoda obciazac watrobe meta ciagle. jesli ma dobra diete, dobrze sie odblokuje to spadki powinny byc minimalne

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
pomysl do dupy z dawka, moze sobie wziac ta mete ale jako antykatabolik powiedzmy 10mg ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6051
A ile radzisz tej mety w dawce 10mg cd myslisz ze zminimaluzuje spadki aha i jeszcze jedno zacząc sie ma odblokowywać po tej mecie czy w czasie ?

....:::Przyszedłem na świat by jak snajper dosięgać cele:::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
niedługo to każdy będzie dodawał metana na odblok

opanujcie się spadki są nie uniknione, po cyklu kretyna + ewentualnie clen

jaki trening oraz dużo wiele informacji jest zawartych w posdwieszonych postach

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
clen po cyklu probowales to kiedys? pewnie mniejsze spadki, nie?..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 ------> omki??

Następny temat

Będzie potrzene hcg ?

WHEY premium