SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta 20mg ED , cykl regeneracyjny .

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Mam pytanie , czy taki cykl przez ok 6 tyg , ma jakiś sens, tzn , nie chcę robić jakiś konkretnych przyrostów , tylko powrócić do formy, bardzo dużo do tego dokładam biegania , roweru , oraz codziennie po parę h w siatkę gram rekreacyjnie, czasem rower, o zalaniu nie ma mowy . Mam trochę mietka, także rozważałem taki cykl , co o tym sądzicie ? ;)

1. WIEK: 22
2. WAGA: 96
3. WZROST: 189
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 123
-udo: 63
-talia: 90
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat z przerwami .
6. DIETA:
-białko: 2-3 g
-węglowodany: 3g
-tłuszcz: 1g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Kilka .
8. TRENING: Split 4xtydzień , lub Jim Wendler Triumvirate .
9. CEL CYKLU: Odbudowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Nie pamiętam
11. POZIOM BF%: ?
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Tycie
13. STAN ZDROWIA: 100 %
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ?
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120-140 kg , nie mam pojęcia ?
-martwy ciąg: 200 kg lekko
-przysiad: 130 kg, uraz pachwiny, nie ryzykuje póki co .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Przy swoich gabarytach nie zrobisz masy na 20mg metki. Bardziej na poprawę nastroju, wrócą chęci, coś jakbyś Bioxetin już dłuższy czas brał

Wtedy może wpaść mocniejszy pomysł ...i chyba tak było właśnie u mnie po antku

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
15-20mg ed z rana będzie optymalnie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Na odblok w szafce leży exmestan , także spokojnie , PCT też mam leżakuje , ale całe 20 na jeden raz tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Kiedyś leciałem podobnie 20mg ed z rana meki, a innym razem 50mg ed z rana antka. Miałem to o co Tobie chyba chodzi, towar/dawka na przetrwanie i sprawdziło się.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
exmestan chcesz dać po tyg cyklu na mecie 20 mg na dobę na pct ?

Gruba przesada listek tamoxa po 1 tabletce na npc przez 10dni , alternatywnie clomid , kreatyna na spadki to wszystko.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Wg mnie nie ma potrzeby brać niczego. Ja po tej metce ie brałem nic, po antku chyba też bo tego już nie pamiętam czy kończyłem czymś czy weszło rakieta.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Ale nie mam tamoxa , clomidu , a mam exmestan , nie będe specjalnie kupować Krzykacz , a ile tyg leciałeś te 20 mg , i jaki efekt był ? Ale skoro piszesz że nic ,to nic ale u mnie to różnie bywało z odblokiem .


Zmieniony przez - ted15 w dniu 2015-07-06 22:14:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Krzykacz napisał , że nie brał nic na pct. Taki cykl mocno nie zablokuje , biorąc exe, po samej mecie w małych dawkach to jak przysłowiowy strzał z działa do komara, skąd taki pomysł u Ciebie ?

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Po prostu mam , kiedyś brałem małe dawki , oxy bodajże albo czegoś , już nie pamiętam ,też miało nie zblokować , a poszło strasznie ;D i kupiłem exe , ale leży sb w szafce , i tak poleży ,skoro będzie okej , to dobrze ,dawno nic z SAA nie jadłem więc powinno kopnąć, 6 tyg to będzie optymalnie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Do 8 tygodni max w twoim przypadku. Kreatynę mono wrzucaj już 2 tyg przed końem mety i bierz przez 12 tygodni i kup paczkę tamoxu czy listek clomidu na pct kosztuje grosze na diecie też masz , zamiar oszczędzać.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
No mogę kupić , czemu nie , mam nadzieje że przy tej dawce nie spuchnę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wino fake czy orginal

Następny temat

POMOC Z PCT I ANALIZA WYNIKÓW

WHEY premium