SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta 100 (5), Oma 10 strzałów - Odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 128
Witam poszukuję szybkiej odpowiedzi.

Kończę cykl 10omy i 100 mety serbskiej mam Clomid na odblok.

Pytanie brzmi kiedy zacząć brać Clomid i w jakich dawkach.

Fakt jest taki że następny cylk ma być testosteron plus deka.

Jak byście to czasowo rozłozyli.

Po omce i mecie przytyłem 10 kg, a w bicepsie plus 4 centymetry więc wynik dobry nie chce tego stracic, mam odblok oraz plany na nastepny cykl. Może ktoś pomóc rozpisac 2 cykl i odblok po 1, czytałem że 3 tygodnie po ostatn im strzale omy brac cloma prawda to?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21946
Odblok możesz zaczac wczesniej nie ma sensu czekac 3 tygodni , koncowke bedziesz juz jechał na "oparach" , sproboj wyczuc organizm , ja osobiscie na podstawie swojego organizmu przy taki cyklu jak ty zaczal bym odblok po 12-14 dniach od ostatniego strzalu , przy atrofi jader poprzedzajac to oczywiscie kuracja z HCG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile ampulek tej omki biles tygodniwo ??? hcg by sie przydalo ,co do rozpiski cyklu to ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 128
Brałem 1 ampułkę co 5 dni. Nie chodzi mi na razie o dokładną rozpiskę kolejnego cylku, tylko o to kiedy ją zacząc, może nie będę się odblokowywał tylko pojadę Deke z teściem co o tym myślisz i wtedy po tym cyklu się odblokowac. Hm co o tym myślisz. Dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 749 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4957
kup hcg , clom 3 tyg po ostatni strzale pierwszy dzien 3tabsy drugi dwa i pozniej po jednej do konca, nastepny cykl musiz poczekac minimum tyle ile trwal ostatni minimum

ZA DAMSKI ... WOLNOSC NAM ZABRALI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 749 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4957
z tych 10 kg mysle ze z 5 zostanie niezapominaj o diecie

ZA DAMSKI ... WOLNOSC NAM ZABRALI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 128
Tylko nie wiem czy uda mi się HCG załatwic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
To po co sie łapiesz za kox jak nie masz dostepu do odbloku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 128
Przestań głupio pisac ok. Muszę się pierw popytac nie jestem w stanie powiedziec w danej chwili w 100% że mój kolega jakis posiada. Jeśli nie zamówi się z intenetu więc bez paniki, naprawdę drażnią mnie takie osoby które piszą w co drugim wątku. Po co się łapiesz, po co to, po co tamto. Ja tu szukam rad a nie głupich wstawek. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 749 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4957
pamietaj jak zaczynasz cykl upewnij sie ze wszystko masz bo roznie pozniej bywa wiem z swojego doswiadczenia ucze sie na bledach

ZA DAMSKI ... WOLNOSC NAM ZABRALI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Przed cyklem mogłeś zapytać co i jak i jaki odblok, myśl czasem.
A teraz musisz na szybko załatwiać i się stresować. Lepiej wcześniej wszystko przygotować. Tyle chcialem Ci przekazać. Nie wiem po co się spinasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 128
Rozumiem tylko sam wiesz na pewno jak to jest, jedni piszą tak inni tak, jeden napiszę spokojnie starczy clomid, drugi że wogólę nie trzeba się po takim małym cyklu odblokowac, trzeci jeszcze inaczej napiszę, taka była mowa przed cyklem na razie mam clomid, muszę się ogarnąc z tym HCG jak najszybciej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ważne pytanie !!

Następny temat

jaki czas po ostatnim odbloku?

WHEY premium