SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega cykli szukam

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
o king sie zjawil...

jak tam dzieciak???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 484 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3564
ziomusto mozesz mowic do swojego kolezki z podworka poklepujac go po ramieniu.pozdrawiam off

Wpisz maksymalnie 3 linijki do 120 znaków w każdej. Podpisy są dynamiczne - jeśli gdzieś wyjeżdżasz, tutaj możesz umieścić odpowiednią informację.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Kazdy robi to co lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699806
śmieszą mnie kolesie co dopiero pełnoletność uzyskali i chcą umoralniać
każdy żyje jak chce
jak bym miał więcej odwagi to też bym zrobił sobie takiego hardcorowego cyklona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1244 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19182
tak jak mówisz flex korva czuje sie staro jak na 30 lat

" 4 lata przerwy od SFD "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
King- szacun. Hardcore

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
i znowu mi przypisujecie coś, czego nie napisałem. w którym miejscu umoralniam?
zapytałem tylko: co z tego ma? i na razie jeszcze się nie doczekałem odpowiedzi

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
czy zawsze moja osoba musi wywolac buze dyskusji? czy mam z tego kase chyba tak skoro dzieki swojej sylwetce dorobilem sie juz mercedesa ml 320, mam juz na spokojnom przyszlosc dla mnie i dla moich synow i zony, caly czas ludzie piszom i placom za cykle , a taki cykl kosztuje ich 2000£ . obracam w sie w gronie osob naprawde chcacych wydac duzo by wygladac podobnie do mnie a miejsce gdzie cwicze zawodowcy z ktorymi czasami wpadam na silke reklamujom mnie chcac niechcac. pozatym zawod jakim sie zajmuje tez przemawia za duzym karkiem. powod dla jakiego nie przechodze na zawodowstwo jest prosty, nie chce byc podpozadkowany ich regulom , jestem wolnym jezdzcem , pozatym muj zawod daje mi wiecej kasy niz niejedna wygrana zawodowca. czy jestem swirem bo to robie? tak jestem po***any ze to robie ale to wlasnie mnie nakreca, pomyslcie jak sie musi czuc zawodowiec ktory slyszy od ludzi ze moja sylwetka jest lepsza od jego mimo ze nie biore udzialu w zawodach ,a bedac na nich przykuwam uwage kazdego sedziego i trenera nie muwiac o ludziach. robie to co ja chce nie to co ludzie chca. lepiej byc znanym bedac nieznanym niz znanym bedac znanym. jak myslicie kto wiekszom uwage i ciekawosc przykuwa ?
co do mojego zdrowia, oprucz mojej glowy ,pozostale badania wypadajom lepiej niz u niejednego zdrowo zyjacego czlowieka. Muwisz ze testuje na sobie, tak to wlasnie robie , bo ktos musi zeby potem muc pomoc innym w nierobieniu czegosc co przyniesie wiecej szkody jak kozysci. do tego dochodzi jeszcze jedna zecz ,. moja watroba oczyszcza 4 krotnie szybciej organizm z toksynow niz u przecietnego czlowieka, taki maly fenomen dzieki ktoremu to co robie nie zagraza mi tak bardzo jak innej osobie.
pozdrawiam

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8565
King - gratulacje i pelen respekt

Let them hate... so long as they FEAR !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
jeszcze jakbys dal fotki w koncu i sie przemogl jakos i nam na forum pokazal cos wiecej niz kawalek tatuaza albo jak stoisz przy lodowce to juz bylaby rewelacja

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2007-06-14 14:51:04

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka i Cynk?

Następny temat

co najpierw ?

WHEY premium