SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Matura a wojskowa szkoła oficerska...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27800
Matematyka uczy logicznego myślenia. A na 1szym roku masz to co na innych uczelniach technicznych - pochodne, całki, różniczkowanie itp. Jak nie lubisz matematyki, to nawet nie myśl o kierunku z nią związanym, bo takie studia to będzie katorga i najprawdopodobniej skończą się szybkim odlotem (mało kto z własnej woli wybiera przedmiot, za którym nie przepada).

Use makes mastery.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
leftenant nie wiesz o czym piszesz...myślisz ze czemu matematyka jest nazywana królową nauk? Ona tak naprawde jest wszędzie, do obliczań w fizyce i chemii jak sam wspomniałeś(choć nie tylko),do programowania w informatyce,we wszelakiego rodzaju programach graficznych(tu głównie chodzi o grafike wektorową),w automatyce,w budowie maszyn i mechanizmów...i wielu innych rzeczy które przerabiałem na studiach inżynierskich.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
ale wiesz w informatyce nie jest trudna matma te obliczenia to wszystko łatwe sam to mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27800
Mówisz o studiach? Informatyka na AGH, UW, UJ? Jak to dla Ciebie taki banał, to może jesteś geniuszem.

Use makes mastery.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889
hehe, ja juz nie mam sil tutaj co do niektorych wiec udzielac sie juz nie bede w tym temacie chyba

ból to fikcja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
co jak co ale jak nie będziecie umieć angielskiego bardzo dobrze to nawet tam nie idźcie bo was wybrechają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
angielski swoją drogą,co nie zmienia faktu że ścisłowcem niestety trzeba być

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
To ja mam takie pytanie... :
Jestem jeszcze na ostatnim roku w gimnazjum, mam zamiar wybrać się w przyszłości do szkoły oficerskiej. Jeśli wybiorę się do czteroletniego technikum elektrycznego/ elektronicznego czy dostanę się do szkoły oficerskiej ? Jestem głownie nastawiony na przedmioty ścisłe (a dokładnie matematyka i fizyka). Ewentualnie proszę o jakieś pomysły bo na wybranie szkoły mam jeszcze czas, a nie chciałbym kilka razy przystępować do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Jeśli wybiorę się do czteroletniego technikum elektrycznego/ elektronicznego czy dostanę się do szkoły oficerskiej ?

a skad my to mamy wiedzieć?
jeśli będziesz się uczył i zdasz wszystkie testy tak jak trzeba to się dostaniesz,niezależnie od tego czy pójdziesz do technikum elektrycznego, samochodowego czy informatycznego.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
Jak gosciu wyzej pisze, nie ma znaczenia jakie liceum, mozesz isc nawet na jakis profil o sztuce czy cos w tym stylu, liczy sie matura a dokladniej matematyka i angielski. Bo z fizyka i chemia roznie jest ostatnio np na czajkowskiego nie brali pod uwage.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gala X Fighters Series 2

Następny temat

Suspensor- co polecacie????

WHEY premium