SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Massacra vs Shock Terpahy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Apok

w czym problem, zeby na samym zrobić cykl?

nieszczery jesteś i naciągasz mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3589
ja myslalem ze Shock to przedtreningowy a storm to stak?:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak to kiedyś promowano

natomiast obecnie Shock ma pelen skład silnego staka kreatynowego
a Storm podobnie jak GM jest to czołowka w kategori ekonomiczny/skuteczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tam także płaci się za cukier

ponadto nie spotkałem sie z sytuacją[a o tym mówię] aby ktokolwiek robil takowe cykle,
choc problemu może i nie ma dopóki problemem nie staje się rozczarowanie z takiego cyklu

ponadto przyrównując ilośc kreatyny to massacra mialaby podobna ilośc porcji[sa one tylko inaczej ujęte]

natomiast zarzucanie mi nieszczerości to juz najgrubsza z mozliwych przesada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
gm faktycznie jest skromniutki i skuteczny, z shockiem- o dziwo- jest o wiele gorzej, nie wiedziec dlaczego[ma wiele ale jest skromniutki]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3589
Czyli ile w jednej porcji storm i shock ma kretki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaćme niezmiennie masz
uwsteczniasz se regularnie
moralnie i etycznie najbardziej

bądz pan szczery i uczciwy
bo niestety tego masz deficyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
bull dobrze prawi;)

a apo to i tak zawsze zachwala produkty olimp/bx wiadomo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sekciarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mentos_ -mam to do siebie, że proponuje najlepsze rozwiązania,

Bul, o swoja uczciwośc i szczerośc się martw, nie zwalaj swoich cech na mnie
ponadto zapewne masz braki w zrozumieniou regulaminu, pomówienia i oszczerstwa są w nim zakazane!

z moralnego punktu widzenia, z punktu widzenia człowieczeństwa nie sądze abys był zaawansowany i miał jakiekolwiek moralne prawo do ocen tego typu pod czyimkolwiek adresem- z prozaicznego rzekłbym powodu, etyka i moralnośc jest Ci zapewne zupełnie obca...
co pokazales nie jeden raz w ciagu długiej historii przeróznych polemik- a i teraz spoglądasz wybiorczo, cynicznie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AAKG + Tribulus jak dawkowac?

Następny temat

kreatyna kre alkalyn - którkie pytanie

forma lato