SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa czy redukcja ,ile mam BF?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 194
Witam , aktualnie ważę 78kg mam 176cm wzrostu 16 lat. Wczesniej bylem na redukcji udalo mi sie schudnac 8 kg po czym po swietach plus braniu kreatyny wrocila poprzednia waga do 79 kg ,ale wygladala lepiej niz te pół roku temu raczej mam mniejszy bf niz mialem plus troche masy miesniowej doszlo. I teraz tak mam pytanie jak myslicie ile mam BF% dałem 2 zdjecia w zalaczniku oraz co robic na moim miejscu redukowac czy masowac? Osobiscie wole masowac tylko slyszalem gdzies ze oplaca sie dopiero robic mase z 13% poziomem body fatu poniewaz przy wiekszym procencie wolniej leci masa ale zaś od drugiego typa co dosc sie na tym zna powiedział ze dopiero od 26-30% body fatu masa leci wolno. Wiec jak sadzicie redukowac czy masa?




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Koło 20% bf tam jest choć nie mam faldomierza w oczach. Jednak czarno na białym widać, ze potrzebna jest tutaj redukcja.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja trening od kolegi

Następny temat

dieta i trening na masę do oceny

WHEY premium