SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marika Johansson

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Aktualności - Kulturystyka i Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 134 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11462
Wprawdze fotek tej pani narazie malo ale znalazlem na youtube 2 fajnie zlozone filmiki milego ogladania.
[


[




NIesamowite postepy w stosunku do fotek wyplutych przez google.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..musze przyznac ze robi wrazenie
sog
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
chyba negatywne wrażenie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..podkreslam ze ja nie napisalem jakie
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Zastanawia mnie jak Kobiety moga se robic taka krzywde, ok wiem co to jest pasja i poswicenie.
Ta chęć żeby ćwiczyć i wogle tym bardziej jak ktos ma wyniki dobre , stosuje doping co bardziej podkreca - motywuje i mysli sa skierowane tylko w storne silki.
Kobiety ktore cwicza fitnes sa ladne twarz maja normlna figure tez fajna i co najwazniejsze nie traca kobiecego wygladu
Ale kulturystki to przesada twarz wyglada bardziej męsko jak nie jednego kokszacego chłopa ,ja nie wiem miesnie sa ok duze i wogle ale postura brak normlanych piersi tylko klata i sylikon
nie mam nic do kulturystek ale mi sie nie podobaja bleeeeee
SORRY JESLI KTOS SIE ZEMNA NIE ZGADZA fakt jest jeden ze posiecaja sie i to ostro a co do Marika Johansson to na drugim filmiku ostro podrzezbiona jest . No Alee......
I te Dlugie Włosy przykrywajace szczeke mmm co za żuchwa


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-02-18 02:46:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30947
Zgadzam się całkowicie z jabolcok ale cóż każdy jest kowalem swojego losu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kto to?

Następny temat

DEXTER JACKSON zapraszam fajne fotki:):)

WHEY premium