SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Manchester City F.C.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196573
Guardiola podpisał wstępną umowę z Manchesterem City?

W Anglii od jakiegoś czasu spekuluje się o tym, że Josep Guardiola może wkrótce objąć posadę pierwszego trenera w Manchesterze City. Katalończyk jest już podobno po słowie z władzami 'The Citizens'...
Według angielskich mediów, agent Pepa Guardioli, François Gallardo, miał potwierdzić, że jego klient jest praktycznie 'dogadany' z Manchesterem City.

W drużynie z Etihad Stadium wylądowali ostatnio starzy znajomi Guardioli, a więc Ferran Soriano, który zajął stanowisko dyrektora generalnego oraz Txiki Begiristain, który został dyrektorem sportowym zespołu z niebieskiej części Manchesteru.

François Gallardo miał powiedzieć: "Guardiola podpisał wstępną umowę z Manchesterem City i będzie kolejnym trenerem tej drużyny". Według niego kolejne oferty nie zmienią stanowiska Pepa: "Nie ma znaczenia czy zgłosi się AC Milan, czy ktoś inny".

Ku zaskoczeniu wielu Gallardo przyznał także, że pierwszym transferem Pepa Guardioli może być sprowadzenie na Etihad Stadium Victora Valdésa z Barcelony. Katalończyk miałby być zmiennikiem reprezentanta Anglii Joe Harta, który nie ma konkurencji w 'The Citizens': "To będzie oferta, która przyprawi wielu o zawrót głowy". Po chwili dodał: "Na miejscu władz Klubu raczej bym się przejął".

Valdes

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Urzekła mnie plota z Valdesem

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196573
Plota plotą,ale ja tam nie miał bym nic przeciwko temu transferowi w zamian widział bym Courtoisa z Chelsea/Atletico bądź Rui Patricio ze Sporting Lizbona

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
albo ter Stegena. To jest dopiero talent

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196573



Świąteczna piosenka,w końcu dziś mikołajki

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
City zaprosiło Davida Hasselhoffa na mecz i dali mu koszulkę z błędem

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Lepszy taki bład niż źle napisany Kagawa

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
jak ktoś kupuje podróbkę to może się wszystkiego spodziewać

widziałem w skorzęcinie jak byłem na weekend ręcznik Realu Madryt z napisem "Real Madryd"

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196573
)

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-01-01 17:45:32

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196573
Balotelli wdał się w przepychankę z Mancinim

Mario Balotelli znów dał o sobie znać! Tym razem napastnik Manchesteru City wdał się w przepychankę z trenerem Roberto Mancinim podczas treningu.

Na treningu przed spotkaniem III rundy FA Cup z Watford doszło do przepychanki pomiędzy trenerem Roberto Mancinim, a jego rodakiem, a zarazem najbardziej niesfornym zawodnikiem mistrzów Anglii, Mario Balotellim. Napastnik podczas wewnętrznej gierki bardzo ostro zaatakował swojego kolegę z drużyny Scotta Sinclaira. Trener "The Citizens" postanowił więc uspokoić swojego podopiecznego, mocno chwytając go za koszulkę, dodatkowo dość impulsywnie coś tłumacząc. "Super Mario" zachował spokój i ograniczył się tylko do odepchnięcia rąk swojego trenera. Jednak jego zachowanie w stosunku do trenera okazało się na tyle szokujące, że koledzy z drużyny przypatrywali się znarzeniu z wielkim zaskoczeniem. Włochów rozdzielili asystenci trenera.

To kolejny wybryk włoskiego zawodnika, który stawia jego przyszłość w Manchesterze City pod sporym znakiem zapytania. W maju 2011 roku, media informowały o podobnym ekscesie podczas treningu. Jednak Mancini wielokrotnie podkreślał, że chciałby, aby jego rodak pozostał w klubie. - Myślę, że Mario może pozostać w Manchesterze. Najwięcej będzie zależało od niego samego - mówił Mancini.

W ostatnim czasie głos w sprawie Balotellego zabrał Zlatan Ibrahimović. - Kto pozna bliżej Mario od razu go pokocha. Nie jest on wprawdzie łatwym zawodnikiem do prowadzenia, ale jeśli spyta się trenerów, na przykład Mourinho, który prowadził go w Interze, to powiedzą, że Mario wywołuje wiele uśmiechów na twarzy - zaznacza Szwed.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Superpuchar Ekstraklasy: Wisła - Lech

Następny temat

odzież piłkarska

WHEY premium