SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mała refleksja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Witam ponowie jak w drugiej części meczu , Bling teraz ja tu robie za głównego gangstera

A co do pytania: Więc cykl był 4 tygodnie(moja ulubiona,optymalna dlugosc), bralem 150mg/tyg superki i wina 200mg/tyg. I sam widzisz, cykl delikatny a efekty są bardzo dobre, to dlatego pewnie ze mialem przerwe prawie rok miedzy ostatnim cyklem. I teraz znowu odczekam i pojade ostro ****a będe największy

(PS:A naszla mnie jeszcze jedna refleksja, dotarlo do mnie ze moge przez chwile przynajmniej byc najwiekszym typem ze wszystkich, na scenie kulturystycznej moze nie zabłysne, ale to co juz mam, pozwala mi na niezły start z mocnym sprzetem, pojechałbym anapolon+synthol+finaplix+hgh+test.suspension i ****a moze potem bym był zywym trupem, ale po powiedzmy 8 tygodniach takiej jazdy napewno byłbym największy na forum. ahhh jak to korci )

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-11-11 11:45:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
dobrze że za marzenia sie nie płaci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Czasem sie płaci, wyrzeczeniami. Ale pieniądze to nie problem, zawsze mozna porzyczke wziąść "na mieszkanie" hehe. Cykl HGH wychodzi stosunkowo tanio, sekretem są recepty ale mozn sie wy***ać bo to chyba sprawdzają potem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 55 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13616
przeniosłem post do działu zdrowie

















































Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
****a po***alo cie? mało nie padłem. ja ******le gdyby nie ta morda obita na dole to chyba bym sie obsrał. Dobra ide nara mam palpitacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
największy zawsze będzie Pan Wytrysk



Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Ściemniles profil czy podajesz prawdziwy? Jak prawdziwy to troche sie zmartiwłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
Bahamut Bro ale odpowiedz
warto?
jestem prawie pewien ze za jakis czas bedziesz zalowal wyboru ...

Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2004-11-11 14:15:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Czy warto? hmm trudno powiedziec tak od razu. teraz puki młody i głupi wydaje sie ze warto, ale istnieje opcja ze bede załował tego w przyszlosci. Narazie poczekam, pomysle, moze mi sie odechce. Ale ten power który czuje jak wpadam do knajpy i jestem większy niz ochrona czasami, to jest to .
Do tej pory było warto, ale chyba jednak nie bede kusił losu

PS:ty jestes sporo większy, żałujesz?

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-11-11 14:20:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koks 2tyg.

Następny temat

co zdrowsze?

WHEY premium