SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mała refleksja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Witam skonczylem cykl winstrol+superka, ****a swietne połączenie, weszlo i na siłe, i mięsa troche naprawde dobrej jakosci poszło(mialem jeszcze do tego diete świetną, i mam nadal,połączenie piekne, czuje sie cudownie, na cyklu mierzylem cisnienie, i mierze nadal, 120/80, zawsze mam takie, czy na cyklu, czy zmęczony, czy wyspany, zawsze idealne, efektów ubocznych nie zauwazylem zadnych(za wczesnie by krakac, ale to juz moj drugi cykl a badania robie co pare miesiecy i mam wyniki podrecznikowe nerek,wątroby,serca,cholesterolu), lekko moze troche potencja mi skoczyla co bylo troche "niewygodne", teraz czeka mnie nolva+hcg. Mial to byc ostatni cykl ale nie, nie ****a teraz to juz załaduje taki pluton ze Greg Valentino to będzie ministrant przy mnie. Odczekam znowu 10 miesiecy, i trzeci moj cykl to będzie ostatni cykl i ostateczny zmierzch Bogów, pojade taki sprzęt i takie ilosci zeby byc liderem na rynku. TO na tyle, koksujcie i rośnijcie bo to piękne!

PS:(wolałbym zeby nie widziali tego w dziale zdrowie)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
eno oma i metka wcale zle nie sa. Jak sie wie jak brac i dieta odpowiednia to mozna zrobic elegancki miesien nawet. No w sumie to nie wiem czy nie jest lepsza od hgh ktory bedzie ci rozpisywal jakis koles ktory nie wiadomo czy sie na tym zna

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
cieszymy sie ze ci sie podobało

jak to ktos mowil: do pierwszego zastrzyku człowiek mysli o zdrowiu.A pozniej juz lecą kolejne cykle coraz "lepsze".Bahamut i nie mow nigdy o ostatnim cyklu.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
,,Odczekam znowu 10 miesiecy, i trzeci moj cykl to będzie ostatni cykl i ostateczny zmierzch Bogów, pojade taki sprzęt i takie ilosci zeby byc liderem na rynku'' co to bedzie wezzzz powiedz please tez chce byc liderem

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
To będzie na 100% na HGH, juz zbieram fundusze, poznalem kolesia ktory studiuje na uczelni ze mną, jest na 5 roku wydziały lekarskiego, wielki cham, większy odemnie, juz pare cykli przeszedl wie BARDZO duzo o dopingu, "prowadził" cykl jakiegos kolesia na HGH i poprowadzi tez mnie. Zbieram fundusze, i zbiore, a jak nie to bryke opchne i kupie i tak HGH. Musze jeszcze jakąs fajną panne z farmacji poznac co ma starych z aptekami to moze Oxe ze spa załatwie i insuline to juz w ogole bedzie bajer

PS:Do przedmówcy(ktoregos tam), ja martwie sie o zdrowie i zdaje sprawe co moze sie stac, ale jestem okazem zdrowia i narazie nic sie nie dzieje, na cyklu obserwuje swoj organizm, gdyby cos bylo nie tak to bym odstawil, ale nie zauwazylem zadnych negatywnych skutków, a znam sie troche na zdrowiu

PS:osłonek żarlem więcej niz soku.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-11-10 22:27:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1755
JAKIE MIAŁES EFEKTY PO WINKU I SUPERCE? ILE POSZLA SIŁA MASA BO TEŻ CHCE SOBIE ZAPODAC TAKI CYKLIK?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36589
wrzuć dietkę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Siła duzo, rekord na klatke poprawilem prawie 10kg. Masy poszlo 4kg co jak na moją mase z przed cyklu(108kg) jest dobrym wynikiem. I jest to masa zayebistej jakosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
ide spac,jutro odpowiem na wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
a ile tego towaru brałeś?Tzn ilosci i długosc cyklu.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5623
Bahamut: poszedl sog za te ambitne plany

W porzo ziom :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148


to mówisz ,że po suprze z winkiem.....hgh,insa....niezle.....skonczysz to i...i bedzie jeszcze raz ostatni cykl.... na metribolonie/igf/insie/hgh/cheq drpsach na rozgrzewke halo i na koniec tren z tych łagodniejszych....
sog za super doznania i chęci

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koks 2tyg.

Następny temat

co zdrowsze?

WHEY premium