SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MENT - PODSKÓRNIE CZY DOMIĘŚNIOWO?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Hej, mam flakony menta z Bayer. 50 w 1.

Chce bić 50 ed do końca redukcji potem zwiększyć na masie, ale to nie ważne - czytam czytam czytam…jedni mówią ze pod skore…inni ze domięśniowo… jak w końcu prawidłowo brać ten środek?

Nie wypełniam ankiety bo chce zadać tylko pytanie w 2023 jak brać ment.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94734 Napisanych postów 364714 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669881
Każde saa można podawać i tak i tak teoretycznie saa głęboko domięśniowo w praktyce podskórnie też daje rade
Tylko ment na redu i później na nim masa dla mnie to słaby pomysl

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Nie lepiej np przed mentem wrzucić metkę albo Antka a potem przebić mentem na koniec masy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
To może inaczej, polecacie menta domięśniowo czy podskórnie? + lepiej dodać na redu czy na mase żeby bardziej jego potencjał wykorzystać bo to będzie mój 1 raz pomimo znajomsoci z wieloma innymi środkami. I dzięki panowie za info!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94734 Napisanych postów 364714 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669881
Ankieta działu
Patrząc na potencjał środka-stanowczo masa
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3007
Skad wy te dawki bierzecie 50ed xd w zupełności 150 mg dobrego menta starczy w zupełności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3007
150 week *
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Biłem im z innymi sokami.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekarz Wrocław - androlog, terapia TRT

Następny temat

Enan solo spuchnięta twarz i słabe libido

WHEY premium