SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MANEKIN do KF - FOTO !!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
jezeli chcesz na dzialce na swierzym powietrzu to nie polecam bo sie zepsuje po paru deszczach
najlepiej miec jakąś salę bo to troche zajmuje
w niektórych manekinach jest jeszcza taka podstawa(ok. 2x2m) wiec według mnie sala konieczna albo chociarz pusty pokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a np wkopany slup? tylko mocowane te ramiona.. a noga moze chyba byc z rury jakiejs - chociaz projekt jest tylko w swerze domyslow.. :)
ale kto wie.. moze z wiosna cos zrobie. tylko ze ja bym na tym strasznie kaleczyl.. i nie iwem czy jest sens cwiczyc na czyms takim.. najpierw ttrzeba to zrobic, a potem jeszce jakos w miare prawidlowo w to naparzac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wogóle wiesz jak na takim czymś ćwiczyć?? A co do pomysłu z Działką to popieram pomysł bo sam mam worki i mini siłwonie w altanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie ze nie wiem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
na takich manekinach cwiczy sie zwykle kopnięcia, bloki, uderzenia
ten manekin ma zastępować przeciwnika i wystarczy znac podstawowe uderzenia i mozna cwiczyc
ja osobiscie cwicze kung fu i manekina nie mam bo nie ma go gdzie postawic a pozatym to troche drogie
ale jezeli Ty masz to gdzie dac i masz mozliwosc zrobienia/kupienia takiego sprzętu to polecam
sam nie cwiczylem na tym ale mysle ze by było warto miec takie cos
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki?

Następny temat

"sprzętówki" czy "normanle" rękawice - plis o odp. bo ja sie nie znam :)

WHEY premium