SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lsd szalwia grzyby

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzisz z tym kortyzolem to jest tak ze bardzije przy depresantach bo tam masz silne przerzyci ajak euforia czy nawet orgazmy
a przy psychodelikach to wydaje mi sie ze tylko jak załapiesz bad-tripa

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Euforia i bad trip to bardzo częste przeżycia na wszelkich psychodelikach. Zwłaszcza tych mocniejszych

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja bede sie kłucił ze euforia to głownie na depresantach a jesli chodzi o to przyjemne uczucie na psychodelikach to jest to błogostan

co do badtripow - tylko idioci lub wyjątkowi pechowcy je mają

trzeba wiedziec jak przygotowac sie do tripa zeby był on niezapomnianym przezyciem a nie koszmarem a wtedy nic złego sie nam niestanie

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Nie będę się kłócił. To co piszę wiem nie z internetu tylko z ok. 10 lat doświadczeń swoich i wielu znajomych.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bede lada dzien zamawial szalwie... :) to wam opowiem jak bylo... jade teraz na mecie .. wiec to bedzie maly eksperyment! jezeli ma ktos zastrzerzenia do tego to niech napisze moze mnie uratuje.. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Jak mus to mus, daruję ci morały. Ale dowiedz się więcej o szałwii bo może być toksyczna w stopniu, który nie zagraża człowiekowi zupełnie zdrowemu a w organiźmie sponiewieranym przez metanabol spowodować jakieś przykre niespodzianki.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 493
Ty zielarz spi...aj z tej styrony!!!
Ta strona poświcona jest sportom siłowym i ludziom którzy mają jakoś pomysł na życie a nie w dupekopanym ćpunom i środkom ktore jak powszechnie wiadomo lasuja mózg !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam wyp*****laj

pewnei mi zaraz powiesz z eniepijesz i niepalisz jeszcze

alkochol to substancja ktora sporzywa wiekszosc polakow jest to jednoczesnie zalegalizowany narkotyk

to teraz grzecznie wypros z WWW>SFD.PL wszystkich ktorzy pija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
salvia jest lepsza w efektach od lsd muwie oczywiscie o ekstraktach tylko ze efekty trwaja krutko i niewiem dlaczeo jak palilem szalwie w domu to zawsze bylem caly mokry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszyscy sie poca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska na omke

Następny temat

winstrol

WHEY premium