SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Loxon i dermena...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 238 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19814
Witam. Wiec sprawa wyglada tak:
1- zauważyłem u siebie widoczne przerzedzenie wsłosów na całej głowie oraz zakolach(te zakola mnie nie martwia). Biore antybiotyk tetrarysal(7miesiecy pierwsza kuracja+3 miesiaca druga) i do tego duzo stresu. Moglo to wywołać łysienie? Dodam, ze z mojej rodziny w moim wieku (23lata) ojciec, dziadkowie mieli geste wlosy...
2- zaaplikowalem sobie loxon 2% oraz dermena. Na zakolach widze, ze odrastaja wlosy, natomiast w okolicach czubka glowy zauwazylem efekt odwrotny-skora glowy swedzi i nastepuje przerzedzenie wlosow. Co uwazacie(odstawic ten lokson czy jak)? Koncze tez kuracje tetralysalem, wiec moze wlosy zgestnieja? Prosze o opinie obeznanych w temacie...
Dodam, ze bywam u dermatologa w sprawach tradziku i jak nadmienilem o sprawie łysienia to dostałem ulotke(o lysieniu androgenowym) oraz propozycje tabletek za 100zl na miesiac(wiec podziekowalem). Szczerze poczulem sie zbyty w tej sprawie przez pania dermatolog z tytulem dr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 238 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19814
ok dzieki, trichogram+jakie hormony? Koszty widze fajne za te badania wyjda:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Nie są to tanie rzeczy a i temat czasochłonny.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 238 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19814
A badania jakich hormonów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Jeśli chcesz dobrej diagnozy zacząłbym od znalezienia kompetentnego specjalisty, który będzie wiedział co i jak i dobrze poprowadzi Twój przypadek.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY!!! LYSA PLAMKA

Następny temat

Wyzszy poziom testosteronu

WHEY premium