SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Losowanie fazy grupowej MŚ Brazylia 2014

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3148

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17468 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196538
Dokładnie grupy B i G sa grupami smierci.Zaby jak zwykle kupa szczęścia ,choc i tak pewnie bez problemów się nie obejdzie by wyjść %).Co do samej ceremonii losowania,imho słaba a chodzenie przez pół sali by podać piłeczkę typowi by przeczytał uważam za kompletny bez sens i wydłużanie (zresztą przez to wszystko za 1 piłeczką trzeba było gonić po sali %))

To ja na chwile zamienię się w wróżbitę Macieja i sobie po typuję )
Grupa A:Brazylia i Chorwacja (chyba że do MŚ Meksyk się w końcu ogarnie)
Grupa B:Hiszpania i ktos z pary Chile/Holandia,na dzień dzisiejszy chyba bardziej skłaniał bym się ku Chile
Grupa C: Kolumbia i pewnie WKS
Grupa D: Włochy i Urugwaj,choć jak La Celeste będą się prezentowali tak jak w eliminacjach to polegną.Co do Angoli widziałem ich parę meczy w ostatnim czasie i w żadnym nie zrobili na mnie wrażenia(przynajmniej takiego by dać radę wyjść z tak cięzkiej grupy)
Grupa E: Francja i pewnie Ekwador
Grupa F: Argentyna i postawił bym raczej na Nigerie
Grupa G:Niemcy i Portugalia
Grupa H:Rosja i Belgia

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Nie wiem kto ustawia takie wałki że wychodzą grupy np. Belgia, Algeria, Rosja, Korea albo Szwajcarja, Ekwador, Francja, Honduras. A z drugiej strony np. Brazylia, Meksyk, Kamerun, Chorwacja..

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
dla mnie dziwnie wyglądały te podziały na koszyki. Nie dizwię się Holendrom i Włochom że mieli o nie pretensje.

A losowanie takie sobie. Typowej grupy śmierci chyba nie ma,są natomiast niektóre bardzo wyrównane,w której teoretycznie każda drużyna ma tyle samo szans na awans

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
To fajny mecz w 1/8 się szykuje, Brazylia z Holandią, albo z Hiszpanią Grupa C na papierze wydaje się chyba najrówniejsza

Zmieniony przez - wikt w dniu 2013-12-06 19:40:51

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Grecy jak zwykle słabe grupy a bank Szwajcarski też jak zwykle musiał nieźle wyłożyć

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
grupy Niemców i Anglików najciekawsze

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Całkiem fajnie to wygląda

Oczywiście grupa D - grupa śmierci, aczkolwiek Anglia wg mnie, aż tak bardzo śmiercionośna nie jest. Ale co firma to firma Włosi jak zwykle w wielkiej imprezie pewnie dojdą do finału

Grupa G - również ciekawa grupa, jak Pippo - można powiedzieć, że grupa śmierci. Do tego pełna podtekstów:
Niemcy vs USA: Klinsman
Niemcy vs Ghana: bracia Boateng
Niemcy vs Portugalia: wielki klasyk
Portugalia vs USA: rewanż za fazę grupową w Korei (12 lat temu )

A do tego kilka ciekawych meczy już w fazie grupowej:
Brazylia vs Chorwacja
Hiszpania vs Holandia vs Chile
Urugwaj vs Anglia vs Włochy
Argentyna vs BiH + Argentyna vs Nigeria (może nie aż tak ciekawy, ale po raz kolejny grają ze sobą)
Niemcy vs USA vs Portugalia vs Ghana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6
Grupa D najlepsza! Czekam na mecze tych zespołów, już chłodze piwko zwierzyniec pils w lodówce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Moje typy na dziś:
A) Brazylia, Meksyk
B) Holandia, Hiszpania
C) Kolumbia, Grecja
D) Urugwaj, Włochy
E) Francja, Szwajcaria
F) Argentyna, Bośnia
G) Niemcy, Portugalia
H) Rosja, Belgia

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 181
szczęście Bośni, Belgii, Kolumbii i Francji(!) i wszystko wskazuje na to, że Anglicy odpadną już w grupie, chociaż mi się wydaje, że mogą daleko zajść mimo wszystko :) ZAWSZE są jakieś niespodzianki, np. fajnie jakby Niemcy nie wyszli z grupy :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

VI MR SFD & IV MISS SFD zapraszamy do głosowania

Następny temat

11 roku UEFA 2013 (głosowanie)

WHEY premium