SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lipomastia a Ginekomasita ??...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam ginekomastie i moge powiedzieć,że jest to powiekszenie gruczołu bolące i nie da rady się tego zbic ćwiczac. Byłem u dwóch lekarzy, jeden powiedział miże jest to związane z okresem dojrzewania i trzeba poczekać to mi to zejdzie, natomiast drugi powiedział, że faszeruje się sterydami i jedyny ratunek to operacja, nikomu nie życzę takiej dolegliwości. pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3427
Uff. To chyba jednak mam lipo

Koksuj z głową

Koksuj z głową

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gekon bardzo cię proszę żebyś wysłał mi zdjęcie pitbulla które umieściłeś w swoim profilu klubowym jeśli to tylko możliwe ( w normalnej rozdzielczości). Oto mój mail [email protected]

"Siła i honor"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
A teraz troche konkrtetów. Zajmijmy się najpierw lipomastią bo to owiele lżejsza dolegliwość. A mianowicie jest to nic innego jak otloszczanie sie klatki piersiowej u facetów, często występuje po stosowaniu sterydów naciągających dużo wody do naszego organizmu np Omka. Jest to związane raczej z genetyką danego osbnika jedni mają bardziej otloszczona klatke inni mniej najlepsze lekarstwo to jak dlamni ostry trening na klatke dużo powturzeń mniejszym ciężarem do tego termogeniki ECA + Clenbuterol + Thyro Bosty połączone z dobrą dietą ( dieta tłuszczowa lub zbilansowana dieta węglowodanowa i wtedy mało tłuszczów). Po takiej 2 miesięcznej kuracji i ostrym treningu klatka powinna byc ładnie wyrzylona i bez lipomasti. Nieco trudniejszą do zwalczenia dolegliwością jest Ginekomastia czyli przerost gruczołu sutkowego u mężczyzn. Obecnie są juz dwie skuteczne metody zwalczenia tej dolegliwości. Pierwszą nieinwazyjną metodą jest maść która nosi bujną nazwe Andractim (swego czasu było o niej głośno na forum łatwo znaleźć posta w wyszukiwarce) jednak ma ona swoje wady a mianowice może powodować szybkie łysienie stosującego ją osobnika:) drugą metodą z której sam osobiście wolałem skorzystać jest zabieg hirurgiczny dzięki któremy juz na zawsze mamy spokuj z tą dolegliwością. Po wycięciu gruczołu sutkowego możemy juz koksować do woli i nie grozi juz nawrót jak w przypadku stosowania maści. Jednak jeśli ktoś zdecyduje się juz na zabiek to niech koniecznie idzie do chirurga plastycznego a nie do ogulnego (duza roznica w puźniejszym wyglądzie klatki) ponadto niech koniecznie zorientuje sie czy lekarz jest dobry bo bardzo łatwo jest sie oszpecić a naprawienie tego jest jeszcze bardziej kosztowne niż operacja (przeciętny koszt operacji od 2200-4000 tys złotych w zależności od wielkości ginekomasti) nie jest to tania sprawa ale polecam. Po miesiącu rekonwalescencji można juz zupelnie normalnie cwiczyc a jesli operacja jest zrobiona dobrze do w przeciągu następnych 6 miesięcy klatka powinna wyglądać jak nowa :) Pozdrawiam i mam nadzieje ze informacje komus się przydadzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
a bana ty niechcesz????????????????????????
"jezeli pomoglem prosze o soga" - takie texty sa zabronione i niedawno bylao nich mowa wiec zeby to bylo ostatni raz

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tym ni zlikwidujesz juz ginka ktore jest juz duze ,mozna prubowac jak sie zaczyna robic to nolve za***ac!!!!!!!!

JESTEM BOGIEM ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7757
tri bi nietylko ja uzywam takich tekstuw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak niechce niemusi dawac

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3436
Heheh wstrzykuja sobie testosteron w suta ? :P

PuR

PuR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122
jak taki jestes madry to poczytaj u gory masz podwieszony post - jak taki z ciebie znawca to najpierw poczyttaj te podiweszone posty a poznije zacznij sie udzielac " lowco sogow "

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Rejch zaczynasz podpadac, jesli ktos uzna twoja odpowiedz za wartosciowa to ci soga da i tyle, bez proszenia sie.
Nie obrazaj ludzi bez potrzeby, tym bardziej ze ciebie nikt nie obrazil.



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sustanon - help

Następny temat

Wszystko o prohormonach.

WHEY premium