SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lipomastia. Pomożecie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 73
Hej. Jestem tu nowy. Mam 15 lat, 177cm wzrostu, 67 kg wagi. Przez ostatni rok schudłem 13kg. Od około 5 lat mam duże piersi. Po schudnięciu, zmniejszyły mi się trochę. Odchudzam się cały czas. W domu mam sztangę 16 kg. Na tym mogę ćwiczyć. Wstydzę się chodzić w koszulce. A o ściąganiu koszulki nie ma mowy. Te piersi są okropne. Nie chcę być jak dziewczyna :( Doradźcie mi coś, bardzo Was proszę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 73
Jeśli ktoś chce się o coś dopytać, a czegoś nie napisałem to pytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 285 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2279
Po pierwsze odżywiaj się zdrowo, po drugie duzo ruchu spacery, biegi, pływanie, nie zajadaj się czipsami, batonami, czekoladami, prowadz aktywny tryb życia a na pewno pozbedziesz sie cyckow. Do tego możesz dozucić ćwiczenia siłowe, ale samą sztangą duzo nie zdziałasz.

' Jestem tylko Laikiem, nie bierz moich odpowiedzi do siebie, ale możesz dać mi soga.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1396
hej mogę jedynie powiedzieć co czytałem oczywiście nie wiem czy to prawda itp. było to dawno sam nie mam takiego problemu więc nie doradzę ci od siebie.Przeczytałem ze bd tak miał aż do czasu gdy już przestaniesz dorastać(dojrzewać ,niektórzy 19lat inni 21, 22 zależy od twojego organizmu), takie osoby maja dużo hormonów płci przeciwnej i maja takie problemy. Powinieneś iść do lekarza o ile wiem można dostawać jakieś tabletki by blokowały wydzielanie hormonu nie tego co byś chciał :P poczytać powinieneś na pewno na necie znajdziesz wypowiedzi na ten temat, ale wiem że samo ci minie ale skoro mówisz że masz dopiero 15 lat to trochę to minie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 73
To nie jest na podłożu hormonalnym - u lekarza byłem. Dzięki za wypowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1396
a tak z ciekawości, co ci powiedział ?( niektórzy mają właśnie przez hormony :P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 73
Że to tylko tkanka tłuszczowa się odłożyła. też myślałem że to hormony - okazuje się, że nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1396
no to w sumie dobrze bo mozesz ja w sumie szybko spalić przy odpowiedniej diecie i odpowiednich treningach, z hormonami byłoby gorzej heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 73
Jak myślisz, jak szybko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1396
hmm jak bd miał dobrą dietę i nie bd używał żadnych tam takich na spalanie podczas ćwiczeń, tylko dieta i ćwiczenie to myślę, ciężko powiedzieć nie widzę zdj i nie wiem jak mocno musisz zjechać ale z tego co myślę to po 6 miesiącach bd widział no już spore efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1396
tylko zastosuj odpowiednią dietę to podstawa i odpowiedni plan ćwiczeń.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna skutki

Następny temat

Dwa "guzki" na migdałku podniebiennym.

WHEY premium