SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dwa "guzki" na migdałku podniebiennym.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 54
Witam.

Mam mały problem z moim gardłem. Otóż jakoś trzy/cztery miesiące temu zachorowałem na zapalenie oskrzeli. Oczywiście wybrałem się do lekarza, antybiotyk itp. i wszystko wyleczone. Został jeden "ślad" po tym, mianowicie tak jakby powiększony migdał. Nie przejmowałem się tym zbytnio, na badaniu kontrolnym lekarz rodzinny powiedział mi, że wszystko w porządku, tak więc nie miałem żadnych obaw. Wzrosły one jednak gdzieś tydzień temu, kiedy to znowu zachorowałem na zapalenie oskrzeli ( od poprzedniego zachorowania ten "powiększony migdał został" ). Kolejnym razem, obok tego już pierwszego "guzka" ( lub powiększonego migdału ), po tej samej stronie wyrósł kolejny. Tym razem lekarz rodzinny, odesłał mnie z tym do laryngologa. Poszedłem, obejrzał gardło i? I nic. Powiedział, że on tu nic podejrzanego nie widzi oraz, że wszystko ok. Mimo to jakoś mu nie wierzę, dlatego tu piszę ( wiadomo, starszy człowiek, może już poszło na oczy :P ). Ani mnie to nie boli, ani nie przeszkadza w połykaniu, oddychaniu itp., tylko denerwuje mnie chodzenie z myślą, że coś może być nie tak. Zamieszczam zdjęcie, gdzieś tam znalezione w internecie, lecz TO NIE ZDJĘCIE MOJEGO GARDŁA. Zaznaczyłem na nim tylko żółtymi półkolami gdzie mniej więcej one się znajdują ( bo niestety nie mam jak zrobić zdjęcia mojego gardła ). Tak więc nasuwa się teraz pytanie - może to być coś poważniejszego? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Jeżeli ma to ważniejsze znaczenie, jestem alergikiem, ale podanych objawów nigdy jeszcze nie miałem.

Zdjęcie : http://img717.imageshack.us/img717/4159/gardo.jpg 
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2151
Nie wiem, czy dobrze kojarze, ale czy te guzki powodują u Ciebie nieświezy oddech? Bo jeśli tak, to mogą być tzw 'masy serowate'

jestem nowy i pytam, pytam bo nie wiem, nie wiem bo nikt nie jest doskonaly, a ku doskonalosci kazdy z nas zmierza...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 54
Może to być bardzo prawdopodobne, lecz nikt mi na to uwagi większej nie zwrócił. Ale tu nasuwa się kolejne pytanie, czy te owe masy serowate mogą przyjąć wielkość np. groszku? Nie wiem, ale może coś ma z tym wspólnego biało-żółty osad na praktycznie całej powierzchni języka? Jeżeli to te masy to co z tym fantem zrobić? Da się to jakoś wyleczyć domowymi sposobami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2151
Jaką mogą mieć wielkość? Różną, poszukaj na necie, i na pewno, Twoja wiedza wzrośnie na ten temat. Ja nie jestem w stanie Ci bardzo poradzic na ten temat, jedynie co: popytaj lekarzy, moze oni cos Ci poradza na to

jestem nowy i pytam, pytam bo nie wiem, nie wiem bo nikt nie jest doskonaly, a ku doskonalosci kazdy z nas zmierza...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 54
Ok, wielkie dzięki! Wakacje teraz to się może przejdę do lekarza rodzinnego, coś może poradzi. Bo do tego laryngologa kolejny raz nie mam zamiaru iść, bo jego chamskie zachowanie i próbowanie uświadomienia mi, że wymyślam mnie odrzuca od niego. No nic, tak więc jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipomastia. Pomożecie?

Następny temat

Utrwalona kifoza piersiowa

WHEY premium