SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Laktoza w Gainerze 1 Vitala

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17318
Założę drugi temat tutaj. Czy w Gainerze 1 jest sporo Laktozy?? Bo mam problemy z jego trawieniem tzn. przelatuje przezemnie Z chłopakami w odżywianiu myślimy że to przez laktoze ale nigdy takich kłopotów nie miałem, zaczęło się gdy wypiłem tego gainera.
Dzięki!!

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jeslki dobrze pmiaetam to gainer 1 - ma 13% serwatki [ nie bialka serw. tylko samej serwatki] wiec policz sobie ile lakotzy [chyba ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17318
tzn. że to białko 13% to sama laktoza?? a ile w 1g takiej serwatki jest laktozy jak żeś taki mądry, bo ja ciemna masa jestem jeśli chodzi o jakieś wyliczenia

Zmieniony przez - Masterice w dniu 2005-04-21 10:35:24

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
son pisał
GAINER 1:
: maltodekstryna, suszona serwatka, dekstroza, białko jajeczne, chlorek potasu, chlorek magnezu, mieszanka aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach, mieszanka witaminowa: witamina C, witamina E, niacyna (witamina PP), kwas pantotenowy, witamina B6, tiamina (witamina B1), ryboflawina (witamina B2), folacyna (kwas foliowy), biotyna,
witamina B12 substancje słodzące aspartam i acesulfam K, aromat waniliowy dla smaku waniliowego, aromat czekoladowy dla smaku czekoladowego, aromat bananowy dla smaku bananowego, aromat orzechowy dla smaku orzechowego, aromat truskawkowy dla smaku truskawkowego, aromat kokosowy dla smaku kokosowego, aromat jogurtowy, aromat pomarańczowy i beta karoten dla smaku jogurtowo-pomarańczowego.

Suszona serwatka to nie WPC a zwykła suszona serwatka. Jej udział w Gainerze 2 jest symboliczny i wynosi ok. 5% , natomiast w Gainerze 1 jest trochę większy (ok. 12%). Dodaje się ją dla smaku a także dla urozmaicenia źródeł węgli.
Dodawanie serwatki w proszku często praktykuje się też w niemieckich odżywkach i spotkasz ją w gainerach Inko czy Multipower.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17318
Jestem wdzięczy Faku
Przynajmniej wiem dlaczego klop stał się ostatnio moim azylem

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
To skład starej wersji Gainera 1.
Teraz jest on tylko z białkiem serwatki, bez białka jaja, natomiast ma też suszoną serwatkę (ok. 12-13%).
Oznacza to, że w porcji 50g będzie ok. 6g serwatki, czyli 4-5 g czystej laktozy.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1118
Chciałem sie dowiedziec i gram Gainera 1 miesci sie w 10cc??

"Wszystko jest możliwe dla wierzącego"
(Mk. 9,23)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o paczke??

Następny temat

TREC - ZMIANA ZASAD RABATÓW

WHEY premium