SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LEKI OSŁONOWE A METANABOL !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
WITAM PANOWIE ! Mam pytanie odnośnie leków osłonowych na wątrobę takich jak HEPAREGEN a przyjmowaniem metanabolu to znaczy czy takie leki mogą zmniejszać,ograniczać działanie metanabolu ?
z góry dzięki za wszystkie odp. !

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20368
czlowieku a w czym niby maja oslabiac dzialanie metanabolu ? poczytaj jeszcze o saa zanim o nich w ogole pomyslisz . slyszalem tez kiedys ze nie ma sensu sie odblokowac po cyklu bo to oslabia dzialanie :] ogarnij teorie pozniej praktyka ...

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
nie ograniczają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
grzecznie zapytałem i oczekiwałem takiej samej odpowiedzi ! Więc stul ryj jonq ! Jak gówniarzu nie potrafisz odnosić się z szacunkiem do ludzi to nie odzywaj się w ogóle !!!
Dzięki flex sog jeśli wejdzie !

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ktoś tu chyba jest on

jak flex-nie ograniczają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20368
;) spokojnie bez nerwow ... ale czy nie lepiej bylo poczytac niz taki temat zakladac ? bo co zasmiecac forum ? to ze jestem mlodszy to nie znaczy ze mam mniejsza wiedze ;] wrecz przeciwnie w tym wypadku. pozdrawiam wszystkich ogarniajacych temet :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
sorry poniosło mnie ! szacun za odpowiedzi i po sogu !

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 243 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1543
sory że odświeżam temat, ale z tego co mi wiadomo to sylimarol ogranicza działanie blokując receptory androgenne, ale może się mylę??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
w temacie autor pytał o heparegen
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta moja dawka do wagi

Następny temat

Calkiem fajny filmik o koksie

WHEY premium