SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupię obciążenie, gryf dlugi i mocno lamany. Okolice Kielc

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 172
Tak jak pislem interesuje mnie obciążnienie marki Hektor, gryf dlugi 180cm srubowany, gryf mocno lamany srubowany, 2 hanteli 40cm rowniez srobowane.
prosze o oferty, jestem z Kielc i moge dojechac na pewna odleglosc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6383
No jak chcesz to mom do sprzedania gryf srubowany 182 cm - waga 8 kg + 2 zaciski i dwie hantle po 10 kg srubowane ale maja opo ok 35 cm z tego co mi sie wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 172
Gryf mi pasuje, a co do tych hantelek to jakie maja one obciazenie, kupowales je w sklepie jako gotowy zestaw po 10kg? Jak by mozna prosic fotek bylbym wdzieczny. Napisz ile za poszczegolen rzeczy chesz. a i jeszcze jedno czy jestes z kielc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6383
No wiec hantelki maja obciazenie 2 x 2.5 kg 2 x 1.25 + gryf 2 kg i 2 zaciski po 0.25 kg - kupowane w zestawie po 10 kg
Jestem z Łodzi jak cos to napisz na gg albo podaj maila - to wysle wiecej fotek
Ceny
ławeczka - 300 zł
hantelka - 1 sztuka 50 zł
gryf - 100 zł
obciazenie 2 x 20 kg - 150 zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Perfumy luknijcie

Następny temat

Kupię gazety kulturystyczne lub wymienę

WHEY premium