SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ktoś coś podpowie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71
--Zacznę danymi
Waga 83
Wzrost 173
Lat 27
Aktywność - średnia/wysoka
--Obwody
Klata 110
biceps 41
Talia 93
Udo 61
Łydka 41

Z chorób mam nadciśnienie biorę metocard najsłabszy 27.5 mg i tertensiif na zwiększenie objętości moczu i ogólnie na przepływ krwi.

Moje zapotrzebowanie to mniej więcej 3000 kcal na dzień
Dostarczam dziennie 1300-1800 kcal większość z białka, węgle ograniczam do 80-120 gr dziennie, a reszta to białko i jakieś tam znikome tłuszcze z ryb i serków.
Produkty to przede wszystkim - Pomidory, papryka, pierś z kurczaka,jabłka, chuda szynka, serki wiejskie do 5 % tłuszczu, ryby w galaretce,
twaróg chudy-czasami półtłusty, szprotki w sosie pomidorowym, jogurty naturalne, piję wodę, herbatę, czasami wodę z sokiem w pracy.
Jadam 5-6 razy dziennie co 2,5 3,5 godziny.
Nie śpię w nocy, zazwyczaj od 6 do 14.
Palę paczkę petów dziennie.
Nigdy praktycznie nie piję i nigdy nie ćpałem/ćpam.
Pracuje na hucie przy ołowiu i pochodnych ołowiu.
Siłownia 2-3 partie mięśni w 2- 3 godziny co 2 dzień lub godzinny bieg.
Przez pierwsze 3 tygodnie waga spadła z 90 na 83 kilogramy, mięśnie zwiększyły obwody gołym okiem widać, tłuszcz może odrobinę poleciał, ale większość to moim zdaniem woda.

Problem jest taki że od 2 i pół tygodnia waga skacze 83.5 - 82.5 wacha sie cały czas pomiedzy tymi wartościami, obwody cały czas te same
Chudłem tym samym sposobem juz 2 razy z 107 na 76 i z 95 na 80 nigdy nie miałem czegoś takiego jak teraz.
Co to kurka moze być, cukier mam idealny, wszystkie badania krwi w normie, dodam tylko ze nie biorę tertensifu bo mi sie skonczył ale wątpie zeby miał jakikolwiek wpływ na palenie tłuszczu. Chyba ze kurka ołów coś mi namieszał...

Proszę o jakieś porady lub jakieś złote myśli. Pozdrawiam Adam.

"Mam w sobie trucizne, mam w sobie odtrutke"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71
deja vu
Po pierwsze, waga nie jest istotna. Mierz obwody. Po drugie, jak odstawiłeś lek moczopędny, to gospodarka wodna organizmu mogła zostać zaburzona i stąd wahania wagi. Nadto sam deficyt kaloryczny sprawy nie załatwi, trzeba odpowiednio rozłożyć makro, a jak uciąłeś za dużo kalorii, to organizm się zbuntował, oszczędza i nie chudnie.


Jest 8 marca 3 dni biorę te tabletki trochę zwiększyłem ale mało bilans kaloryczny i juz jest 80.1 także gospodarka wodna była zaburzona i to strasznie, trzymałem wodę na potęgę.

"Mam w sobie trucizne, mam w sobie odtrutke"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4548 Napisanych postów 35816 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263256
" Dostarczam dziennie 1300-1800 kcal większość z białka, węgle ograniczam do 80-120 gr dziennie, a reszta to białko i jakieś tam znikome tłuszcze z ryb i serków. "

jeśli tak sie glodzisz to nie dziw sie, że nie jest dobrze, niestety...

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
A kardiolog wyraził zgodę na treningi siłowe? Bo przy nadciśnieniu, to one niekoniecznie. 1300 kcal, przy takiej ciezkiej pracy?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71
głodzeniem bym tego nie nazwał, bo czasami nie moge zmieścić tych j**.... pomidorów, radziłbyś więcej węgli ? zbyt duży szok dla organizmu co ? Tylko ze juz tak chudłem z 107 na 76 także dziwi mnie to :P

"Mam w sobie trucizne, mam w sobie odtrutke"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71
uUkardiologa nigdy nie byłem nadcisnienie mam bo kiedys wazyłem 107, ale jestem pod stała opieką lekarki, leki, mierze je, jest ok.
1

"Mam w sobie trucizne, mam w sobie odtrutke"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71
to ile kalori dziennie dostarczać ?

"Mam w sobie trucizne, mam w sobie odtrutke"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Musisz wyliczyc zapotrzebowanie na kcal i według tego ułożyć dietę


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-03-05 18:57:50

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71
deja vu
Musisz wyliczyc zapotrzebowanie na kcal i według tego ułożyć dietę









Zmieniony przez - deja vu w dniu 2016-03-05 18:57:50


Wysyłam zdjęcia z pierwszego odchudzania i tym samym sposobem teraz jadę 1 zdjęcie 107 kilo drugie 76 kilo
i jechałem dokładnie tym samym sposobem, to było jak miałem 24-25 lat takze niedawno, i dziwi mnie to strasznie ze teraz jakis przestój mam pół miesięczny. robię to samo co wtedy.

"Mam w sobie trucizne, mam w sobie odtrutke"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71
Twoja podstawowa przemiana materii wynosi:
1887 kcal
Aby schudnąć, uwzględniając Twoje całkowite zapotrzebowanie kaloryczne, powinieneś dostarczać organizmowi:
2907 kcal
15% białka: 436 kcal = 109 g
55% węglowodanów: 1599 kcal = 400 g
30% tłuszczu: 872 kcal = 97 g

"Mam w sobie trucizne, mam w sobie odtrutke"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71
mam jeść 3 kafle zeby schudnać a jem 1500 i nie chudne porąbane są te kalkulatory

"Mam w sobie trucizne, mam w sobie odtrutke"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71
chyba ze waga mi sie popsułą :D sprawdze u znajomych ile waze :D

"Mam w sobie trucizne, mam w sobie odtrutke"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska diety do oceny

Następny temat

Odżywka białkowa

WHEY premium