SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzywa ręka od łokcia w dół i ból stawu łokciowego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
Witam Wszystkich ;)
Szukałem na forum rozwiązania mojego problemu, ale nic nie znalazłem:( Mój problem polega na tym co już głównie napisałem w temacie czyli mam bardzo krzywą rękę lewą (moim zdaniem). Krzywizna występuje od stawu łokciowego do dłoni. Do tego wszystkiego dochodzi ból stawu, bywa, że boli jak odpycham się powiedzmy od boku fotela gdy wstaje, a bywa, że boli bez powodu. Czasem widać kiedy przeskakuje jakaś chrzęść czy kość, nie wiem. Byłem z tym u swojego lekarza rodzinnego, który również stwierdził, że jest mocno skrzywiona.. Wypisał mi skierowanie na prześwietlenie, a z wynikami mam się z powrotem do niego zgłosić. Na owe prześwietlenie się udałem, a odbierają wyniki po kilku dniach okazało się oczywiście, że wszystko jest w normie;/ Nie widać żadnych szczelin złamania itd. Jeszcze nie byłem z wynikami u lekarza. Jak myślicie, czy jeśli na wynikach prześwietlenia jest napisane, że wszystko jest w porządku to dostane skierowanie do ortopedy? Sam tego chyba nie naprawię ;/ Dodaję link do trzech zdjęć sklejonych w jedno w Paincie;) Jest to lewa ręka, powiedzcie co o tym sądzicie ;) Dodam jeszcze, że lekarz stwierdził, że to może być przebyte naciągnięcie tego stawu, ręki, mięśnia (nie pamiętam już dokładnie). Swego czasu gdy ćwiczyłem na siłowni postanowiłem potrenować siłę ciosu i machałem tymi rękami trzymając sztangielki 10kg.. Co o tym sądzicie? Proszę o sensowne odpowiedzi.
Pozdrawiam;)
Link do zdjęcia: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce41186999363729.html

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Zdecydowanie proponuje skonsultować to z ortopedą.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106
Witam. Nie było to przypadkiem zwichnięcie stawu łokciowego? Jeśli tak, to po jakim czasie mogłeś zginać ręke do góry i wyprostować do końca. Ja dokładnie 3 tygodnie temu zwichnięcie stawu łokciowego. Po tygodniu włozyli w mi w gips na 11 dni. 4 dni od zdjęcia gipsu i nie mogę wyprostować ręki do końca (do końca jakieś 30 stopni) i do góry (też brakuje około 30 stopni do normalnego stanu). Wiem, że to wymaga czasu, ale przy próbie wyprostu lub zgięcia czuję, że blokuje mi się o kości. Jest także różnica, bo przy ruszaniu prawą lewą ręką, czuć że staw się porusza, a przy ruszaniu prawą (zwichniętą) tak jakby był cały czas nieruchomy. Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
Witam;)
Jestem po dwóch wizytach u dwóch różnych ortopedów. Jedna wizyta na fundusz, gdzie "lekarz" powiedział, że nie wie czy da się coś z tym zrobić co było jedynie przykre, a zarazem śmieszne. Po kilku miesiącach udałem się prywatnie do specjalisty ;) Jest to ortopeda sportowy... Po raz pierwszy został dokładnie i myślę, że fachowo zbadany. Dostałem odpowiedź, że tego typu krzywizny nie da się operacyjnie usunąć. Operacyjnie, można działaś jedynie w przypadku nasilenia wspomnianego w pierwszym poście bólu. Moje pytanie: może miał ktoś podobną sytuacje, albo kogoś takiego zna kto sobie z tym poradził. Czy można próbować prostować to w jakiś sposób na własną ręką przy pomocy jakiś ćwiczeń? Wygląda to strasznie, to co powinno być z tyło, jest z boku. Ręka jest strasznie wykrzywiona ;/ Proszę o pomoc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
Dzięki wielkie -,-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8
witam. znalazłeś jakieś rozwiązanie? mam ten sam problem i moja ręka wyglada identycznie tylko ja miałem ja dwa razy złamaną w łokciu.. było dobrze ale od jakiegoś czasu zaczeła mnie bolec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
/del

Zmieniony przez - voltaire w dniu 2014-05-14 22:00:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przetrenowanie i wyjście z tego.

Następny temat

Golenie pierwszego wąsa.

WHEY premium