SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja barku :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11165
Witam cwiczylem ponad 2 lata i w czerwcu musialem zrobic sobie przerwe poniewaz wyjechalem za granice do pracy... Jakies 2 tyg temu poszedlem 1 raz od tego czasu na silke... nie za dobrze sie rozgrzalem pozozylem sie do wyciskania i buum :( Gdy juz odkladalem sztange jedna reka byla wyzej a druga nizej... zrobilem jakis blad i cos strzelilo mi w barku... Od tamtej pory minely 2 tyg nie cwiczylem ani razu codziennie smarowalem sie masciami sportowymi na stawy itd. Nie odczuwam juz bólu ale ciagle cos strzela mi w barku jak podnosze reke w zdloz tulowia i wkonuje ruchy na boki naprzyklad :( Nie wiem czy moge isc juz na silke czy moze zrobic jeszcze sobie dla pewnosci cykl do konca roku kolagen + glukozamina :/ Do lekarza nie poszedlem bo masci to ja moge sam sobie kupic w aptece... :/ Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmęczenie,spadek siły,zniechęcenie-depresja sezonowa?

Następny temat

jak odchudzić twarz ??

WHEY premium