SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny problem;/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6884
Czesć witam poraz kolejny z nasepnym problemem chyba mnie przewjalo tzn uszy i robia mi sie strupy w srodku jak jest wyyciagne rozdrapie to leci ropa niewiem czy ropa ale jest mokre cale zaleje spirytusem i znowu to samo i tak wkolko od paru dni niewiecie co moze pomoc? oprocz lekarza moze olejek parafinowy co wy nato?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
strupy hm moze masz jakis stan zaplany w uchu jakis ropien ale strupki moze luszcyca to jest miejsce predylekcyjne trudno powiedziec laryngolog wskazany jesli to uciazliwy problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6884
wiesz uciazliwy tak sobie nie boli mnie chyba ze wloze tam palucha ale no roznie to bywa jak sa strupy nie za fajnie to wyglada niestety ;/... tak jakby brudne czy h wie co niewiem no jak nei przejdzie za pare dni to pojde ... ale sproboje jeszcze olejkiem parafinowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6884
Kur... dzisiaj sobie jeszcze pogorsdzylem z uszai kupilem te patyczki z wata chcialem przeczyscic i chyba za mocno zrfobilem bo zatkalem uszy na maks h... slysze i wogole jakos tak dziwnie;/ chyba bez laryngologa sie nie obejdzie:(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rece

Następny temat

Kontuzja?!

WHEY premium