SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny problem z suplami !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1422
Cze ! Wiec mam kilka problemow, Uzbieralem sobie sumke 300zl na kolejny zestawik, standardowo gainer, kretka itp. Pytanie pierwsze czy kupic normalnego gainera np. XXL czy moze OLIMP PROFI WHEY MASS; 4000g (148,00zł) ktory w zasadzie jest bulkiem. Pytanie drugie jestem po pierwszym cyklu kretki od ktorego minol juz lady miesiac i chce walnac nastepny pytanie czy kupic 300g mono czy cell pumpa z tym ze 450g bo chcialem jeszcze bialko sobie kupic ale czytalem ze 450g nie wystarcza i i tak trzeba dokupic mono nie ? Jesli cykl z mono jest dobrym rozwiazaniem to co dokupic za reszte kasy ? dodam jeszcze ze zostalo mi z 1,5kg carbo z poprzedniego cyklu wiec transportera nie potrzebuje.pzdr

Piwo zycia smak !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podstawowa zasada to dobór suplementow jako uzupełnienie diety
a nie na chybił trafil

wtedy precyzyjnie bedzie mozna powiedziec
jakiego geinera i ile

idac dalej na jakie suple siana zostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14364
j/w suple kupuj najlepsze na jakie cie stać

reszta zależy od diety

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
Z supli mono i cp bylo by ok,a co do odzywek,to j/w zalezy od diety.

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1422
Zalozmy ze diety nie mam... Probowalem diete stosowac ale najdluzej wytrzymalem tydzien, teraz z mojej diety zostalo to ze odrzucilem ziemniaki i zamienilem na ryz,kasze lub makaron do tego wczesniej nie jadlem sniadania przed szkola a teraz wcinam platki , do tego ciemnie pieczywo zamiast normalnego i jak narazie wytrzymuje Wiec w takiej sytuacji co bedzie najlepsze ?

Piwo zycia smak !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok
ale wiesz dieta nie polega tylko na doborze własciwych produktow

ale na usystematyzowaniu i odpowiednich proporcjach skladnikow pozywienia

trzymaniu tego w rygorze odpowiedniego bilansu kalorycznego
napisz wiecej to wpasuje ci suple


po fotce widze ze nie mas zproblemu z tł
wiec zeby tego nie stracic bazuj w tym sezonie na suplach bez wiekszej ilosci ww

po lecie mozesz przejsc na ciezszy kaliber masy

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2005-03-20 19:57:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1422
wiesz u mnie to jest tak ze nie moge przestrzegac z rygorem diety np 6-7 posilkow dziennie gdyz nie mam na to czasu rano wstaje jem sniadanie drugie w szkole przychodze do domu robie sobie ryz z piersia z kurczaka na obiad (15:00) i do kolacji (20:30) nie jem nic , na kolacje ciemnie pieczywo z wedlina do tego ser twarogowy z jajkiem (na slodko). Jak zaczynalem ukladac sobie diete to mi wychodzilo ze na obiad woreczek ryzu i piers z kurczaka , a ja tymczasem na obiad jem 2 woreczki ryzu i duza piers i czesto dogryzam cos jeszcze , na kolacje zamiast 4 kanapeczek to jem 7-8. A co do supli z mala iloscia wegli to dlatego chce wziasc tego Bulka zamiast typowego gainera ,wiec jak ? Ogolnie to czy ten OLIMP PROFI WHEY MASS dobry jest ?

Piwo zycia smak !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
jest ok

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja proponuje pójść drogą pośrednią czyli gainer ze zwiększoną ilością białka do normy ok. 30g. więc zastąp profi whey massa super whey gainerem4000, bo widzę, że masz bardzo szybki metabolizm, pij go w szkole i między obiadam a kolacją/tu niestety niezbyt dobra wiadomość bo dawka nie może być zbyt mała- minimum to w tej sytuacji chyba dwa razy po 100gram/, więc z tego widać, że z trudem starczyć ci może na mono ale napewno większe uzyskasz kożyści niź jakbyś kupił coś wiele lepszego czy wiele innych dodatków a w diecie nadal byłyby niedobory.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna a kofa

Następny temat

spalanie tłuszczu i budowanie mięśni

WHEY premium