SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klubowe Mistrzostwa Świata 2007

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5315

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
były jakieś mecze
tylko nie pamiętam
czy to były klubowe MŚ

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Ja mogę potwierdzić.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Klubowe MŚ w piłce nożnej 2007

Test nowej piłki z mikroprocesorem będzie najważniejszym wydarzeniem rozpoczynających się 7 grudnia klubowym mistrzostw świata w Japonii. Faworytem zawodów są piłkarze AC Milan i Boca Juniors.

W piłce zamontowany zostanie czujnik, który pozwala potwierdzić fakt, czy piłka przekroczyła linię bramkową. Jeśli technologia się sprawdzi, będzie później wykorzystana w mistrzostwach świata w RPA w 2010 roku.

Zawodnicy AC Milan za cel postawili sobie przerwanie serii porażek drużyn z Europy w tych rozgrywkach. Wszystkie trzy edycje wygrywały zespoły z Brazylii - Internacional (pokonał FC Barcelonę w 2006 roku), Sao Paulo (pokonali Liverpool FC w 2005 roku) oraz Corinthians (wygrali z Vasco da Gamma w 2000 roku, Real Madryt zajął czwarte miejsce). Finał zaplanowano na 16 grudnia.

"Jesteśmy bardzo zmotywowani. Naszym priorytetem pozostaje kolejny triumf w Lidze Mistrzów, ale chcielibyśmy wygrać także klubowe mistrzostwa świata" - zapewnił wyróżniony Złotą Piłką Kaka.

Zdobywcy Pucharu Europy oraz najlepsza drużyna Ameryki Południowej - Boca Juniors, włączą się do rywalizacji w fazie półfinałowej. O prawo gry przeciwko potentatom światowej piłki rywalizować będą meksykańska Pachuca, tunezyjska Etoil Sportive du Sahel, japoński Urawa Reds, nowozelandzki Waitakere United oraz irański Sepahan.

Zwiększono również pulę nagród - o milion dolarów. Łącznie do zdobycia zawodnicy siedmiu klubów mają 16 milionów. 5 milionów przypadnie triumfatorowi, a drugi finalista wzbogaci się o 4 miliony. Najsłabszy zespół wyjedzie z Japonii z czekiem opiewającym na 500 tysięcy dolarów.

Program spotkań w piłkarskich klubowych mistrzostwach świata w Japonii:

7.12. Mecz 1 (Tokio):
Sepahan (Iran) - Waitakere United (Nowa Zelandia)

9-10.12. - ćwierćfinały Mecz 2 (Tokio):
Etoil Sportive du Sahel (Tunezja) - Pachuca (Meksyk)

Mecz 3 (Toyota City):
Zwycięzca Meczu 1 - Urawa Red Diamonds (Japonia)

12-13.12 - półfinały Tokio:
Zwycięzca Meczu 2 - Boca Juniors (Argentyna) Jokohama: Zwycięzca Meczu 3 - AC Milan (Włochy)

16.12 - finał i mecz o trzecie miejsce (Jokohama)

Zmieniony przez - wikt w dniu 2007-12-05 21:57:59

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Klubowy Puchar Świata w TVP

Telewizja Polska będzie relacjonowała prestiżowe rozgrywki Klubowego Pucharu Świata w piłce nożnej. Wszystkie mecze turnieju pokaże na żywo TVP SPORT. Spotkanie finałowe, w niedzielę, 16 grudnia będzie równolegle także transmitowane na antenie TVP INFO. Kanał informacyjny TVP będzie również retransmitować pozostałe spotkania.

Plan transmisji:

Niedziela, 9 grudnia:

6:40 Etoile du Sahel (Tunezja) - Pachuca (Meksyk) – na żywo - TVP SPORT
00:30 Etoile du Sahel (Tunezja) - Pachuca (Meksyk) - retransmisja - TVP INFO

Poniedziałek, 10 grudnia:

11:25 Sepahan (Iran) - Urawa Reds (Japonia) – na żywo - TVP SPORT
00:00 Sepahan (Iran) - Urawa Reds (Japonia) - retransmisja - TVP INFO

Środa, 12 grudnia:

11:25 Boca Juniors (Argentyna) - zwycięzca z 9 grudnia – na żywo - TVP SPORT
00:01 Boca Juniors (Argentyna) - zwyciezca z 9 grudnia - retransmisja - TVP INFO

Czwartek, 13 grudnia:

11:25 AC Milan – zwycięzca z 10 grudnia – na żywo - TVP SPORT
00:02 AC Milan - zwycięzca z 10 grudnia - retransmisja - TVP INFO

Niedziela, 16 grudnia:

7:55 Mecz o 3.miejsce – na żywo- TVP SPORT
11:20 Mecz finałowy – na żywo - TVP INFO + TVP SPORT
1:25 Mecz finałowy - retransmisja - TVP 2


A to Ci niespodzianka, chociaż finał na Info będzie można obejrzeć

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
ankieta by się przydała
Jak nie AC Milan to Boca każdy inny zwycięsca będzie dużą niespodzianką .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
mówisz masz

pytanie: oczywiście kto zostanie mistrzem ?

Zmieniony przez - wikt w dniu 2007-12-08 10:29:03

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
głos na Boca Juniors

Pzdr

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
No to mamy już 3 głosy na Boce, ja też na nich głosowałem, drugi fawory to Milan, ale wydaje mi się, że nie są oni jeszcze w tak dobrej formie żeby wygrać cały turniej.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Zagłosowałem na Pachucę, niech mają.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Boca Juniors - mój faworyt

HALA MADRID !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapis do klubu - proszę o porady ;)

Następny temat

Praca licencjacka o Arsenalu

WHEY premium