SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kielce

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 49
Witam, pytalem juz w dziale "bez logowania" i zostalem skierowany tutaj. Szukalem info w archiwach ale info 50/50 i dosyc stare.
Czy istnieje jakis klub zapasniczy w Kielcach? Z tego co sie orientuje (mozliwe iz sie myle) jest Guliwer ale to chyba dla mlodziezy????
Szukalem na necie i nic wiecej nieznalazlem ;/ Wiem ze kluby BJJ sa i to z 3 moze wiecej a ciezko jest znalesc jakies info na necie takze mam nadzieje ze z zapasami jest podobnie i bardzo bym byl wdzieczny jakby ktos cos jakies info.

PZDR
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 10263 Napisanych postów 117025 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1381459
Podskocz do guliwera i zapytaj jak wyglada sprawa treningów, a jak nie to na pewno wiedzą jakie są jeszcze kluby.

Lub zapytaj w związku okręgowym czy mają dane o klubach

Świętokrzyski Okręgowy Związek Zapaśniczy w Kielcach

25-018 Kielce, ul. Żytnia 1

tel. 041-361-45-99
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Szacuny 2558 Napisanych postów 14863 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 293982
Z tego co udało mi się znaleźć, to w Chęcinach k. Kielc jest klub LKS Znicz Chęciny. Jeżeli odległość 20 km nie będzie dla Ciebie problemem, to może tam warto spróbować?
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 49
Dziekuje za odp ;) pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat